Sokol Staré Buky - Tatran Hostinné 1:3 (1:1)

Sestava: Zítko - Marek - Šmucer (46. J. Slavík), Valeš, D. Polák - Brož (46. R. Polák), Rodr (72. Purkert), D. Kracík (46. Hykel), Pištora (70. M. Slavík) - Maličký, Valášek

Branky: 2. Němeček - 44. Maličký, 77. Valášek, 89. Valeš

ŽK: 3:2 (61. R. Polák, 79. Hykel)

Rozhodčí: Pilný - Beránek, Turek

Diváků: 80

Na hřišti nováčka krajské 1.B třídy se hrál typický pohárový zápas. Domácí šli už ve 2.minutě rychle do vedení po našem nedůrazu v pokutovém území, kdy jsme nechali hodně prostoru zkušenému Němečkovi a ten se parádně trefil - 1:0. Následovalo dlouho marné dobývání domácí branky, kdy jsme se prosadili až před závěrem poločasu. To pláchl po pravé straně Maličký a krásnou střelou z úhlu do šibenice vyrovnal - 1:1.

Po změně stran sice domácím ubývaly síly, ale výsledek utkání byl otevřený až do konce. V 77.minutě jsme šli do vedení po úniku a důrazu Valáška, ale na druhé straně domácí trefují tyč. A tak uklidnění přinesla až předposlední minuta, kdy byl ve vápně stažen Maličký a z nařízené penalty stanovil konečný výsledek Valeš - 1:3.

V dalším pohárovém kole přivítáme v sobotu 5.8. na našem hřišti mužstvo z krajského přeboru RMSK Cidlina Nový Bydžov. Výkop je v 17,30 hod., sraz na Tatranu v 16,30 hod. V předzápase se od 14,30 hod. střetnou v tradičním pouťovém utkání staré gardy Hostinného a Rudníku.