Jiskra Hořice - Tatran Hostinné 1:1 (0:0)

Sestava: Horák J. - Drinka, Filcsák, Petružálek - Harvančák, Kosina, Lev, Pešta, Kracík L. (16.Celar) - Slavík, Nosek

střely na branku82
 rohové kopy141
 žluté karty33
rozhodčí: Vojtěch - Šmolka, Dujsíkdiváků: 150červené karty01
 Tatran zajížděl na horkou půdu Hořic, kterým se však poslední tři zápasy nepodařilo bodovat a tak si chtěli před domácím publikem napravit reputaci. První půlhodina utkání byla jak ze zlého snu. Nejen že se Tatran bránil neustálým nájezdům běhavých domácích, ale již ve 13.minutě musel odstoupit ze zápasu L.Kracík s podvrtnutým kotníkem. A aby toho nebylo málo, tak se ve 24.minutě nechal zbytečně vyloučit po dvou žlutých kartách Kosina, který tak proměnil podmínečný trest a na podzim ho uvidíme maximálně na tribuně s klobásou. Nutno však dodat, že L.Kracíka skvěle nahradil bojovný Celar, který sehrál životní zápas. Domácí stále dokazovali, že dát gól je pro ně v poslední době nepředstavitelný problém. Dobře pracující obrana Tatranu, kde vynikal dorostenec Pešta, jim dovolila zahrávat velké množství rohových kopů. Když už se domácí dostali na dostřel, stál jim v cestě gólman Horák nebo stříleli Pánubohu do oken. Poločas tedy skončil bez branek. Ten druhý začal lépe Tatran, který zjistil, že se se soupeřem dá hrát i v deseti. Nejprve se trio Slavík, Petružálek a Lev pouze zastřelovalo, aby v 60.minutě zaplněné ochozy oněměly. To Drinka našel dlouhým pasem Slavíka, který v rohu hřiště chytře podržel míč a pak našel volného Lva, na kterého zívala odkrytá branka - 0:1. Škoda, že Tatran své vedení neudržel déle, protože za osm minut bylo vyrovnáno, když domácí vyslali do ulice Poura, který se trefil podél vybíhajícího Horáka 1:1. Domácí se pak snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale s koncovkou byli na štíru. Naopak v poslední minutě mohl vystřelit tři body pro Tatran Slavík, který po samostatné akci trefil břevno domácí branky.        Příští kolo: v sobotu 27.10.2007, od 14,30 hod., doma Kratonohy