Sestava:    Horák J. - Horák L. – Slavík J., Valeš, Šmucer – Brož (71. Valášek), Kracík L., Kracík D. (89. Slavík M.), Polák R. (87. Polák D.) - Maličký (78. Pištora), Marek (64. Rodr)

Branky: 48. Polák R., 56. Brož, 80. Valášek, 89. Valeš

Bez karet

Rozhodčí: Franěk - Škoda, Žerovnický

Diváků: 120

Hráči Tatranu zřejmě četli čtvrteční Krkonošský deník, kde byl titulek „Tatran na jaře nekouše“. Kousat tedy začali a odnesla to Roudnice, která před tímto utkáním pětkrát v řadě vyhrála, ale každá série jednou končí. Hosté, kteří působili sympatickým dojmem, byli v bezbrankovém prvním poločase herně lepší, ale nebylo jim přáno. My jsme postupně hru vyrovnali a po přestávce konečně gólově udeřili.

Od začátku nás hosté dostali pod tlak, dobře kombinovali a dostávali se do střeleckých příležitostí. Tentokrát jsme však všechny standardky a šance ubránili nebo je pochytal Joska v bráně. Z naší strany stojí za zmínku jen dalekonosná střela Šmucera, kterou gólman vyrazil a hlavička Marka mířící vedle branky.

Po změně stran nám velmi pomohl brzký gól. To po centru Šmucera přešel důrazný Brož přes dva hráče a jeho střelu dorazil do sítě Roman Polák - 1:0. To hosty trochu opařilo a rázem mohli prohrávat o dva góly, když rychlý brejk Maličkého zakončený střelou vytěsnil gólman na roh. V 56.minutě to ovšem už bylo 2:0 - centr Davida Kracíka vyboxoval gólman k Markovi, který ještě našel napravo lépe postaveného Brože a ten nadvakrát překonal brankáře. Hosté pak přepnuli na vyšší obrátky se snahou s výsledkem ještě něco udělat, ale naše obrana v čele s navrátivším nestárnoucím Jirkou Slavíkem, kterého po celou dobu utkání hlasitě povzbuzoval jeho fanklub, tentokrát pracovala dobře. My jsem se při tlaku hostů dostávali do brejků, které však Maličký ani Pištora nedokázali dobře zakončit. Až deset minut před koncem se prosadili mladé pušky z řad dorostenců, když se po přihrávce Pištory přesně trefil Valášek - 3:0.  Čtvrtý gól pak hostům těsně před koncem přibalil na cestu domů Valeš, jehož první střelu ještě gólman vyrazil, ale na dorážku už byl krátký.

Všem hráčům patří poděkování za odježděný zápas. Pro hosty je výsledek možná příliš krutý, ale fotbal se hraje na góly a ty jsme konečně vstřelili my. Ke kvalitě utkání přispělo tentokrát i trio konečně normálních rozhodčích.

V dalším zápase zajíždíme v neděli 30.4. na umělou trávu do Náchoda. Začátek utkání je v 17,00 hod., odjezd autobusu v 15,00 hod., sraz na Tatranu ve 14,45 hod.