Tatran Hostinné - Sokol Třebeš 1:2 (1:2)

Sestava:    Horák J. - Horák L. – Slavík J. (67. Pištora), Valeš, Šmucer  - Polák R. (57. Rodr), Kracík D. (76. Purkert), Kracík L. (82. Slavík M.),  Bartůněk (46. Valášek) - Maličký, Jakoubek

Branky: 12. Jakoubek – 8. Farkaš, 44. Zeman

ŽK: 3:1 (53. Horák L., 81. Kracík L., 90. Maličký )

Rozhodčí: Hron – Medlík, Prokůpek

Diváků: 130

Na Tatranu bylo k vidění tvrdé a bojovné utkání. Proti jednomu z favoritů na postup do krajského přeboru nás o lepší výsledek připravily hrubé chyby v defenzívě a velmi nepřesný hlavní rozhodčí. Přesto je třeba hráčům tentokrát poděkovat za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

V prvním poločase hosté dokazovali, že mají kvalitní tým. Bohužel už v 8.minutě jsme jim darovali vedení, když po chybě v naší rozehrávce postupovali na Josku snad čtyři hráči soupeře a Farkaš se střelou na zadní tyč nemýlil - 0:1. Chvíli na to bylo naštěstí vyrovnáno, když míč přímo z rohového kopu zakroutil do sítě Jakoubek – 1:1. V 17.minutě byl ve vápně zbourán unikající Maličký - rozhodčí nic. Po zbytek poločasu jsme se spíše bránili dobře kombinujícímu soupeři. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za nerozhodného výsledku, přišel rohový kop hostů, míč prošel malým vápnem až na volného Zemana, který měl lehkou práci dopravit míč do sítě - 1:2.

Po změně stran se karta obrátila, více jsme se tlačili do útoku, ale to zakončení… Také jsme opět mohli kopat penaltu, když byl po přímáku stažen k zemi Luboš Horák, ale to bychom po tomto rozhodčím asi chtěli moc. Tento rozhodčí vůbec působil dojmem, že si to jen přijel odpískat a po mě potopa. Hlavně chci mít klídek, nic nevidím a neslyším… Když si vzpomenu, jaké penalty byly proti nám pískány před dvěma týdny zpět v utkání s Lokomotivou Hradec, hlava mi to nebere.  Ale zpět k zápasu. Hosté najednou přestali stíhat a tak značně přitvrdili, čemuž opět rozhodčí pouze přihlížel. Až ke konci zápasu se soupeř dostal ke slovu, ale Joska v bráně byl na místě. A když rozhodčí za simulování a zdržování nic nenastavil, putují všechny body do Třebše.

Příští „anglický“ týden zahájíme ve středu 12.4., kdy zajíždíme na dohrávku do Úpice. Výkop je v 17,00 hod., odjezd autobusu v 15,30 hod., sraz na Tatranu v 15,15 hod. V sobotu 15.4. pak jedeme do Nepolis, začátek opět v 17,00 hod., odjezd autobusu v 15,00 hod., sraz na Tatranu ve 14,45 hod.