Sokol Stará Paka - Tatran Hostinné 5:1 (3:0)

Sestava: Horák L. - Harvančák, Filcsák (77.Kutifel), Petružálek, Geletič - Kracík L., Kosina, Kracík D. - Lev (80.Drinka), Nosek - Slavík (84.Pešta)

střely na branku116
 rohové kopy33
 žluté karty23
rozhodčí: Votruba - Pešava, Styblíkdiváků: 120červené karty00
 Domácí v poslední době „jedou“ a svoji formu chtěli jistě potvrdit i v utkání s Tatranem. Bohužel jim k tomu vydatně pomáhal i hlavní rozhodčí - přitom jeho pomoc vůbec nepotřebovali. V první půli Tatran domácí přestřílel, hrála se vyrovnaná partie, ale góly dávali pouze domácí. Prosadili se již ve 4.min. hlavou po standartní situaci. V 8.min. vysunul D.Kracík L.Kracíka - ten trefuje jen gólmana. Ve 20.min. promáchl ve výhodné pozici Petružálek. Za další tři minuty Lev kope roh, obrana míč odvrací k D.Kracíkovi, který napřáhl ke střele a domácí brankář měl plné ruce práce. Nedáš - dostaneš. Za minutu se Paka ujímá vedení 2:0 po samostatné akci domácího útočníka. Ve 33.min šel opět L.Kracík sám na branku, ale dopadl stejně jako v prvním případě. Před odchodem do kabin ještě domácí zvyšují na 3:0, když se znovu prosadili hlavou na zadní tyči. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou něco s výsledkem udělat. V 55.min. běžel z pravé strany na branku Slavík, místo střely však zvolil přihrávku na Noska, kterou ohrozil diváky za brankou… Za čtyři minuty se ale Tatran dočkal. Lev vybídl D.Kracíka k dlouhému běhu, ten si poradil s jediným obráncem a střelou k tyči snížil na 3:1. Rozhodčí už ovšem žádné drama nepřipustil. V 73.min. šel domácí hráč z pozice zavánějící ofsajdem sám a nedal Horákovi šanci. V 84.min. si rozhodčí dokonce vymyslel penaltu, když na veleskok domácího hráče koukal z půlky hřiště - 5:1. A tak utkání končí, sluníčko zapadá, rozhodčí Votruba plácá po zádech domácího kapitána, odjíždíme domů, máme žízeň a za týden do Hořic …   Příští kolo: v neděli 21.10.2007, od 15,30 hod., venku Hořice