Tatran Hostinné - Lokomotiva Hradec 2:2 (2:1) pk. 4:3

Sestava:    Zítko - Horák L. - Šmucer, Valeš, Kracík D. - Brož (46. Polák R.), Valášek, Kracík L., Bartůněk (71. Rodr) - Maličký (62. Jakoubek), Pištora (87. Horák J.)

Branky: 13. Maličký, 36. Kracík D. - 21. a 72. Šubrt (obě z penalty)

ŽK: 2:2 (21. Brož, 80. Pištora)

Rozhodčí: Odvárko – Stejskal, Havlík

Diváků: 100

První poločas byl herně vyrovnaný, ale vypracovali jsme si více šancí a dvě také proměnili. Hosté vyrovnávali z velmi diskutabilní penalty. Po změně stran místo abychom vstřelili uklidňující třetí gól, na který jsme měli několik příležitostí, jsme zbytečně faulovali ve vápně a hosté si opět z penalty zajistili bod. V penaltové loterii jsme tentokráte byli úspěšnější, přesto ztráta bodu mrzí.

Hned na úvod zápasu přišly šance na obou stranách – hosté hlavičkují nad bránu a na druhé straně Bartůňka vychytal gólman. V 10.minutě jsme měli štěstí, když byl hostující Hůlka po centru zcela sám před bránou, naštěstí střílel vedle. O tři minuty později kopal Bartůněk roh, nejvýše vyskočil Maličký a hlavou otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 21.minutě však bylo vyrovnáno, to se drželi navzájem ve vápně Brož s hráčem hostí, oba upadli a rozhodčí k údivu všech nařídil pokutový kop, který Šubrt s přehledem proměnil – 1:1. Vedení zpět jsme si vzali v 36.minutě, když Valášek na levé straně vysunul Maličkého, ten míč zatáhl a do jeho zpětné přihrávky se opřel David Kracík – 2:1. Před odchodem do kabin mohlo být ještě veseleji – Pištora vyslal do úniku Bartůňka, ale ten bránu přestřelil.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, bušili jsme do soupeře, ale marně. V největší šanci se ocitl Roman Polák, kterého vyzval ke skórování Jakoubek, ale gólmana nedokázal překonat. A tak udeřilo v 74.minutě na druhé straně, když si Hůlka zkušeně došel pro penaltu a Šubrt se opět nemýlil – 2:2.  Krátce nato rozehrál přímý kop z pravé strany Jakoubek, míč prošel až na zadní tyč, kde ho Polák z voleje napálil do břevna. Naše platonická převaha v závěru utkání k ničemu nevedla a tak se šlo opět na penalty – jako před týdnem a jako na podzim na Lokomotivě. Tentokrát se ale paní štěstěna usmála na nás. I když v první sérii přestřelil David Kracík, další střelci, postupně Rodr, Luboš Horák, Valášek a Jakoubek se nemýlili. Hosté jednou bránu přestřelili a jednu penaltu vyrazil Joska Horák, který na penalty vystřídal Zítka.

V sobotu 1.4. jedeme do Trutnova na umělou trávu, kde se střetneme s místní rezervou. Výkop je v 16,00 hod., odjezd autobusu ve 14,40 hod., sraz na Tatranu ve 14,30 hod.