SK Třebechovice - Tatran Hostinné 1:5 (0:3)

Sestava: Horák J. - Horák L. - Kracík D., Valeš, Polák D. - Kracík L., Valášek (71.Slavík M.), Marek, Šmucer (56. Rodr) - Maličký (46. Pištora), Jakoubek (83. Zítko)

Branky: 68. Voltr -  16. a 65. Jakoubek, 28. Maličký, 38. Marek, 80. Pištora

ŽK: 1:0

Rozhodčí: Kánská - Frič, Kout

Diváků: 50

Ve slušně hraném utkání za stálého deště a na těžkém terénu jsme domácí přehráli, když jsme je donutili k chybám, které jsme dokázali potrestat.

V první čtvrthodince byl k vidění vyrovnaný fotbal a hra se přelévala od vápna k vápnu. Vzruch přinesla až 16.minuta a hned z toho byl gól. To si Jakoubek narazil míč s Valáškem a tvrdou střelou k tyči otevřel skóre utkání - 0:1. O dvanáct minut později bylo ještě veseleji, když Maličký vystihl chybnou rozehrávku domácích a svůj sólový nájezd proměnil - 0:2. Ve 30.minutě se dostali ke slovu domácí - Polák včas neodvrátil míč, musel zatáhnout za záchranou brzdu a byla z toho penalta. Tu však skvělý Horák vyrazil a stejně dobře si poradil o chvíli později, když vychytal osamoceného domácího útočníka. A tak znovu udeřilo na druhé straně. Ve 38.minutě našel Luboš Kracík na pravém křídle Maličkého, ten předložil míč před bránu na Marka, který si už věděl rady - 0:3. Do konce poločasu se už nic vážného nestalo a tak jsme odcházeli do kabin s nadějným náskokem.

Kdo si myslel, že to domácí ve druhé půli zabalí, ten se mýlil. Přestali jsme hrát a vykoledovali si pár závarů v našem vápně. Domácí ale měli značně vychýlenou mušku, a co šlo na bránu, s přehledem lapil Horák. Vysvobodila nás až 65.minuta, kdy Marek vybojoval míč po další špatné rozehrávce domácích, přihrál doleva na Jakoubka a ten vstřelil svůj dvanáctý gól v sezóně - 0:4. Minutu na to se dočkali i domácí, když jsme neuhlídali jejich signál po přímém kopu a snížili na 1:4. To však bylo ze strany Třebechovic vše. V 80.minutě vyslal Luboš Kracík do úniku Pištoru, který se nemýlil - 1:5. Když stejný hráč pak dvě minuty před koncem trefil tyč, skončilo utkání naším zaslouženým vítězstvím.

V sobotu 12.11. odehrajeme poslední podzimní utkání, kdy na našem stadionu přivítáme mužstvo FC Nový Hradec Králové - výkop je ve 14,00 hod. Trénink bude pouze ve čtvrtek od 16,00 hod.