Sestava: Zítko - Horák L. (46. Valášek) - Šmucer (46. Rodr), Kracík L., Kracík D. - Bartůněk (55. Pištora), Valeš, Marek, Polák R. (77. Purkert) - Maličký, Jakoubek

Branky: 60. a 90. Marek, 81. Pištora - 26. Wojcik, 44. Taneček

ŽK: 1:2 (17. Valeš - 53. Wojcik, 65. Bárta)

Rozhodčí: Kubišta - Miškař, Prokůpek

Diváků: 90

Utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první jsme totálně prospali a hosté šli zaslouženě do dvoubrankového vedení a to navíc ještě neproměnili penaltu. Ve druhé půli jsme se zlepšili a utkání dokonale otočili, když hosty ještě zachránily dvě tyče a břevno. Zápas velmi dobře zvládla trojice rozhodčích.

Začátek zápasu byl oboustranně opatrný, měli jsme sice míč víc na kopačkách, ale chyběla finální přihrávka. V 15.minutě jsme zbytečně ztratili míč, gólman Zítko sestřelil hostujícího hráče a kopala se penalta, kterou ale Nývlt napálil do břevna. Ve 23.minutě střela Davida Kracíka z přímáku těsně minula pravou tyč hostující branky. O tři minuty minuty později jsme jen přihlíželi útočné akci hostů na jejímž konci byl Wolcik, který Sobotku poslal do vedení - 0:1. Největší šanci první půle jsme měli pět minut před přestávkou, kdy Maličký prošel po pravé straně, odcentroval na Poláka, který v těžké pozici přestřelil bránu. A tak nás hosté za naši nemohoucnost potrestali ve 45.minutě gólem do šatny - 0:2. Inu, když za poločas netrefíme bránu, zaslouženě prohráváme.

Do druhé půle vstoupil úplně jiný Tatran a za první tři minuty mohlo být skóre otočené. Ve vyložených šancích ale neuspěli Maličký a po něm dvakrát Polák. A když v 54.minutě po centru Bartůňka střílí Valášek do břevna, zdálo se, že dnes nám nebude přáno. Přišla ale 60.minuta, centr Valeše si zpracoval Marek, obtočil se kolem obránce a prostřelil gólmana - 1:2. V dalších minutách jsme se hnali za vyrovnáním a občas zapomínali na zadní vrátka a tak byly k vidění situace, kdy šli čtyři hráči Sobotky na našeho jediného obránce nebo se útočník řítil sám na Zítka, který zachránil včasným vyběhnutím. Vyrovnání ale viselo na vlásku. V 75.minutě trefuje Maličký tyč, pět minut na to ho napodobuje Jakoubek. Až v 81.minutě vybuchl fanouškovský kotel nadšením, když Luboš Kracík našel dlouhým pasem Pištoru, který se přehnal kolem obránce a nedal gólmanovi šanci - 2:2. Tři body mohl vystřelit v 85.minutě Jakoubek, který v dobré pozici pálí do gólmana. A tak o osudu zápasu rozhodla až 90.minuta. Na Jakoubkův roh nejvýše vyskočil Marek a hlavou k tyči rozhodl o výhře Tatranu. Rozhodčí pak sice ještě dvě minuty nastavil, ale nic vážného se už neudálo.

V předposledním podzimním kole jedeme v neděli 6.11. na hřiště SK Třebechovice pod Orebem. Výkop je již ve 14,00 hod., odjezd autobusu ve 12,00 hod., sraz na Tatranu v 11,45 hod. Tréninky jsou příští týden úterý a pátek od 16,00 hod.