SK Týniště n.O. - Tatran Hostinné 1 : 3 ( 1 : 2 )

Tatran Hostinné                 3          Poločas  1 : 2

Bartůněk, Šmucer (52. Kacík ), R.Polák, - Maličký ( 77. Slavík ), Jakoubek ( 84. J.Horák)

Střelci Tatranu:  40´+ 69´Jakoubek , 15´Maličký

Karty    : ŽK  1  :  2     ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Krucký D., Bečvář L., Slavíček                    DS:   Bajer J.

K vloženému patnáctému kolu jsme zajížděli na vzdálené hřiště do Týniště. V úvodu zápasu měli oba celky slibné šance které ale změnu skóre nepřinesli. V 15´vyslal na steč R.Polák Jakoubka ten pěknou křížnou přihrávkou našel Maličkého který svou šanci proměnil pod padajícím gólmanem 0:1. Ve 40´poslal centr do vápna Rodr na ten si naběhl Jakoubek a zvýšil na 0:2. V závěru poločasu jsme neuhlídali rychlý brejk domácích kteří bombou snížili na 1:2. Ve druhé půli v 69´ se ve skrumáži před domácí branou nejlépe zorientoval Jakoubek a střelou od tyče zvýšil na 1:3. Závěrečnému tlaku domácích se nám podařilo odolat i díky pěkným zákrokům našeho gólmana.

V sobotu od 16,30 přivítá Tatran   Náchodské béčko, starší žáci hostí od 12,00 Rokytnici a od 14,00 se představí dorost proti Babí/Velké Poříčí