Sestava: Zítko - Horák L.- Brož, Valeš, Polák D. - Bartůněk, Šmucer (74. Polák R.), Marek (92. Horák J.), Rodr - Maličký T. (85.Valášek), Jakoubek (87. Slavík M.)

Branky: 93. Stoszek - 76. Jakoubek, 87. Polák R.

ŽK: 1:3 (27. Rodr, 39. Horák L., 50. Marek)

Rozhodčí: Hlaváč - Pešava, Kudláček

Diváků: 100

Utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první jsme prospali, ale domácí toho nedokázali využít. Po změně stran jsme přidali na důrazu a bojovnosti a v závěru utkání jsme dvakrát gólově udeřili. Domácím se podařilo snížit až v nastaveném čase. Výborně zvládla utkání trojice rozhodčích.

V krásném slunečném podzimním odpoledni jsme dorazili na hřiště SK Roudnice. V prvním poločase jsme se spíše bránili, nechávali jsme domácím hodně volného prostoru a většinou jsme byli u všeho pozdě. Domácí však ze své převahy vytěžili pouze sérii rohových kopů a několikrát nás opět podržel Honza Zítko. Paradoxně jsme mohli v závěru poločasu jít do vedení, když do vápna pronikl Bartůněk a jeho centr nedokázal hlavou usměrnit do sítě Jakoubek. Jinak stručně řečeno - kdo neviděl první půli, o nic nepřišel.

Po změně stran přišel na hřiště jiný Tatran. Přidal na důrazu a bojovnosti a s tím přicházely i šance. Asi v největší se ocitl v 63.minutě Rodr, který nezpracoval před prázdnou bránou centr Bartůňka. Chvíli na to našel Jakoubek za obranou Maličkého a ten tváří v tvář gólmanovi střílí vedle. V 75.minutě nás po střele domácích zachránila tyč a v následném protiútoku prošel Jakoubek přes tři domácí hráče a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci - 0:1. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku se snahou o vyrovnání, ale nebylo jim přáno. Naopak v 87.minutě vybojoval míč Valášek pro Bartůňka, který vysunul Romana Poláka a ten krásně přehodil brankáře, který si sice na míč šáhnul, ale v cestě do sítě mu nezabránil - 0:2. Roman Polák se tak podruhé stal střídajícím žolíkem a stejně jako minule byl autorem vítězné trefy. Domácí ještě vykřesali naději během pětiminutového nastavení, když se trefil Stoszek, ale více již nestihli a tři body tak putují do Hostinného. Chválím celé mužstvo - takto se venku bojuje o body.

V dalším kole ve středu 28.9. se hraje vložené kolo a my jedeme do Týniště nad Orlicí. Výkop je v 16,30 hod., odjezd autobusu ve 14,15 hod.