Tatran Hostinné - TJ Sokol Bílá Třemešná 7 : 1 ( 2 : 0 )
Aktualizováno: 14.08.2016 16:02

Vstup do soutěže nám vyšel skvěle ……...

Tatran Hostinné                    7                                                                                                                                     TJ Sokol Bílá Třemešná       1           Poločas  2 : 0

Sestavy:

Tatran: Zítko Jan -  Kracík David, Horák Luboš, Kracík Luboš, Polák Dominik - Rodr Adam, Marek Josef, Valeš Tomáš(56. Bartůněk David), Pištora Zdeněk(77. Slavík Michal), Polák Roman(82. Klacek Michal), Jakoubek Martin

B. Třemešná: Vočka Jakub - Kiss Petr, Kubelka Josef, Pátý Milan(29. Schneider Jakub, 67.Novák Jiří), Hažer Jan - Macek Patrik, Kubelka Tomáš, Kubelka Jaroslav (76. Murdych Jiří), Pátý Jan, Kubelka David, Žaba Dominik

Střelci

Tatran: 26´+ 47´+ 49´+ 85´ Jakoubek Martin, 70´+ 71´ Pištora Zdeněk, 77´Bartůněk David

B. Třemešná: 62´ Kubelka David

Karty : ŽK 2 : 3    ČK    0 : 1

Rozhodčí:  Odvárko Jakub, Otava Martin, Kubálek Lukáš             Delegát : Bez

Diváci : 153

Úvodní zápas 1.A třídy nám vyšel skvěle. Zas pěkného slunečného počasí jsme v prvním kole přivítali souseda z Bílé Třemešné. Od  úvodního hvizdu se hrál rychlý a bojovný fotbal. Začátek patřil více hostům kteří si vypracovali několik příležitostí , ale i naši hráči hrozili rychlími  brejky ,  skórovat se ale nepodařilo žádnému celku , brankáři na obou stranách  museli předvést pěkné zákroky. Postupem času se hra vyrovnala a šance se přelévali z jedné strany na druhou. V 26´ L.Kracík vyslal pěkný pas na  R.Poláka ten našel nabíhajícího M.Jakoubka který se nemýlil a pohotovou střelou otevřel skóre 1:0. Ve 30´si hrubím faulem  vysloužil druhou žlutou útočník hostí a šel se zchladit do sprch. Běžela druhá minuta nastavení první půle , J.Zítko našel dlouhým výkopem M.Jakoubka který potáhl balón na hranici vápna a umístněnou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci 2:0.V úvodu druhé půle vybojoval R.Polák ve vápně balón přistrčil ho na nabíhajícího M.Jakoubka který bombou prostřelil hostujícího gólmana potřetí. V 63´zahrávali hosté trestný kop zhruba 5m za půlicí čarou na centrovaný balón si naběhl D.Kubelka a hlavou snížil na 3:1.V 70´utekl po lajně Z.Pištora a své sólo zakončil střelou do sítě 4:1. Tentýž hráč se o minutu prosadil znovu a zvýšil na 5:1. V 80´utekl obraně hostí D.Bartůněk a podél vybíhajícího gólmana skóruje na 6:1. Konečné slovo měl náš kanonýr M.Jakoubek který si naběhl na centr D.Bartůňka a uzavřel stav na konečných 7:1, za bojovnost a nasazení si hráči zaslouží pochvalu.

Příští týden v sobotu 20.8.přivítají muži od 17.00 Spartu Úpici. Své soutěže už také rozehrají mládežnické celky , starší žáci hostí od 12.30 Vamberk/Doudleby , dorostenci nastoupí od 14.30 proti Spartě Úpici/Baník Žacléř. Srdečně zveme všechny příznivce , přijďte povzbudit a podpořit naše hráče. Občerstvení zajištěno v místní Salaši.