8 kolo sž Tatran Hostinné - Slavoj Předměřice 2:2 (0:2)

podzim 2007       dne   6.10.07          8.  kolo

TATRAN HOSTINNÉ       - 2

SLAVOJ PŘEDMĚŘICE  - 2

poločas :   0:2

Branky Tatranu: L.Dymák 47´, L.Przybyla 58 ´Hráč zápasu:  L.PrzybylaSestava:                      T.BašeO.Jelínek     J.Vacek              P.Salač ©   P.Pešta   L.Dymák    L.Przybyla   L.Zajíček   D.Peterka                        R.Stránský   D.Buchar Hosté začali odvážněji a Tatran měl od úvodu spoustu starostí. V obraně opět nejistá hra a to hlavně na středu přes stoperskou dvojici Vacek/Salač. Po dobře rozehraném autu se právě středem narodila první branková příležitost Slavoje – 0:1 (9´)! V první dvacetiminutovce ještě brankář Baše likviduje tři stoprocentní šance. Po té se hra mírně vyrovná a do šance se postupně dostane Dymák a Zajíček , ale obě jsou zahozeny.  V závěru poločasu zahrává soupeř přímý kop a obrana Tatranu je opět přistižena v nedbalkách. Středem opět Slavoj zakončuje gólově – 0:2(31´)! Do druhé části se mírně mění rozestavění domácích : Peterka na hrot a Buchar na levou zálohu. Tatran zahájí ofenzívně – deset minut nepustí soupeře téměř k ničemu. Příležitost ke vstřelení branky měli Vacek a Przybyla, ovšem chybělo štěstí. Zadařilo se až ve 47´, kdy Salač hlavou vrací na Dymáka a ten bez přípravy prudkou střelou k tyči snižuje – 1:2! Nadále jsou domácí aktivnější, ale vždy chybí krůček ke gólovému zakončení. Ten však přijde v 58´zápasu. Ve středu hřiště chybně odvrací hostující obránce míč, ten se odrazí k rozběhnutému Przybylovi  a pro něj se otevírá volný prostor do pokutového území. Svoje sólo zakončuje s přehledem a nedá brankáři Slavoje šanci – 2:2! V závěru je hra otevřená na obou stranách , ale Tatran si  vydolovaný bod takticky pohlídá. K vzhledem k vývoji zápasu je remíza spravedlivá. Střídání: 36´O.Jelínek (L.Lejdar), 55´R.Stránský(Schwaninger), 62´D.Buchar (P.Šmucer), 68´P.Pešta (P.Grim)

Autor: Boris Kováč