Tatran Hostinné - Sokol Malšovice 4 : 1 ( 3 : 0 )
Aktualizováno: 01.05.2016 12:24

Škoda neproměněných šancí……...

Tatran Hostinné                     4                                                                                                                                     Sokol Malšovice                    1            Poločas  3 : 0

Sestavy:

Tatran: Horák J. - Kracík D., Horák L., Slavík, Polák D. – Brož, Kracík L.(61. Lorenz), Valeš, Šmucer, Jakoubek(61. Pištora), Polák R.(70. Filcsák)

Malšovice: Špás – Ninger,  Lukeš, Jareš, Etflaiš – Horký, Brůna, Dušánek, Valc, Krejčí, Kloubec

Střelci

Tatran: 4´+ 24´ Jakoubek, 6´ Šmucer, 80´ Horák L.

Malšovice: 65´ Dušánek

Karty : ŽK 2 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:  Svoboda Filip , Pálka Martin , Janota Josef                   Delegát :  Bez

Diváci : 75

Za pěkného a slunečného počasí jsme uzavřeli první polovinu jarní části utkáním s Malšovicemi. Úvod zápasu nám vyšel skvěle už ve 4´poslal do vápna nahrávku L.Kracík tu převzal  pěkně zpracoval Jakoubek a okolo obránce podstřelil padajícího gólmana 1:0. O dvě minuty bylo ještě veseleji , R.Polák potáhl balón po lajně nacentroval před bránu kde sice tísněn se prosadil Šmucer 2:0 . O chvilku později zachránila  hosty  tyč po střele Jakoubka , neujal se ani centr R.Poláka který před dvěmi nabíhajícími hráči srazil brankář. Ve dvacáté minutě měli velkou šanci hosté , středem se probojovali do vápna a následnou střelu vyráží J.Horák na roh , po jeho rozehrání propadl balón přes celé pokutové území a skončil těsně vedle. Ve 30´minutě prošel do vápna Jakoubek jeho střelu brankář vyrazil nad sebe míč ve vzduchu zarotoval a následně skončil v síti 3:0. Do přestávky jsme měli ještě minimálně čtyři velmi pěkné šance které jsme však nedokázali brankově zúročit . V závěru poločasu se zranil hostující obránce a proto že hosté přijeli jen v jedenácti hráli jsme druhou půlku přesilovku . Hráči se sice  snažili a makali ale celkově jako by tomu chyběla šťáva , nedokázali jsme proměňovat ani vyložené šance . V 65´se prosadili hosté , po rychlé přihrávce za vysunutou obranu obloučkem zakončil útočník Malšovic 3:1. Zmar v zakončování akcí utnul až v 80´ L.Horák který hlavou nekompromisně zavěsil po rohu Valeše 4:1. Příští týden v sobotu 7.5. začínají odvety muži přivítají v tradičním derby Rudník zápas začíná v 17.00. O předzápas se postarají dorostenci kteří hostí od 14.30 Meziměstí/Teplice. Srdečně vás zveme , přijďte povzbudit a podpořit naše hráče , občerstvení zajištěno v místní Salaši . Vstupenky budou o poločase  slosovány o hodnotné ceny.

Závěrem bych chtěl poděkovat , jménem hráčů a členů výboru ,odcházejícímu trenéru Pavlu Urbanovi za mnohaletou a velmi dobrou práci u celků dorostu , mužů „B“ a následně i mužského áčka . Mužstvo opouští z osobních důvodů a proto mu přejeme brzké a úspěšné vyřešení problému a tím i možný návrat na trenérskou lavičku.  „Pavle - Paiku – Palec“