Diváků: 80

červené karty

0

0

Hráči Tatranu dali zapomenout na svůj výkon v Lánově a utkání s posledním celkem tabulky pojali jako turistický pochod. Hosté byli v první půli jasně lepší, důraznější a kdyby vedli 3:0, nikdo by se nedivil. Jejich počáteční tlak vyústil v 9.min. v penaltu po faulu Filcsáka, ale střelu Karáska Horák chytil! Tatran měl pouze dva náznaky šancí - v 17.min. hlavičkoval Petružálek vedle branky a ve 25.min. postupoval Slavík se Lvem na jediného obránce, Slavík ovšem ani nevystřelil, ani nenahrál… Za to, že poločas skončil bez branek mohou domácí děkovat střelecké nemohoucnosti hostů a gólmanu Horákovi.Druhý poločas začali domácí v tom samém tempu v jakém končili první a hosté už trestali, když se ve 48.min. trefil Karásek - 0:1. To už Tatran probralo a za šest minut bylo vyrovnáno - to centr Drinky poslal hlavou pod břevno Petružálek - 1:1. V 59.min. mohl poslat Tatran do vedení Slavík, který běžel sám na brankáře, ten jeho střelu vyrazil nohou. Za dvě minuty našel Lev před brankou Slavíka, ten však neměl svůj den. O osudu zápasu se tak rozhodlo v 80.minutě. Slavík u rohového praporku vybojoval míč, předložil na Geletiče, na jeho přihrávku přes celé vápno si naběhl Lev a střelou k tyči rozhodl o tom, že tři body zůstaly v Hostinném.

Příští kolo: v sobotu 13.10.2007, od 16,00 hod., venku Stará Paka