Tatran Hostinné - Lokomotiva HK 3 : 1 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 17.04.2016 13:35

Velmi tvrdě vybojované vítězství.

Tatran Hostinné                   3                                                                                                                                     Lokomotiva HK                   1            Poločas  1 : 1

Sestavy:

Tatran: Horák J. -  Borž, Horák L., Slavík, Kracík D. – Polák R., Valeš, Kracík L.(66. Nossek), Šmucer(87. Lorenz), Rodr, Jakoubek(77. Polák D.)

Loko HK Beránek – Maloušek, Vodák, Bělonohý(32. Karabinoš), Rosulek – Javůrek, Denk, Svatoň, Zvolánek, Schejbal, Hůlka(73. Šubrt)

Střelci:

Tatran: 33´ Jakoubek, 68´ Rodr, 71´ Nossek

Loko HK: 6´ Zvolánek

Karty : ŽK 3 : 2    ČK    0 : 0

Rozhodčí:  Skřivánek M.,  Vitvar M., Nývlt R.                           Delegát :  Holbík P.

Diváci : 150

V dalším kole přivítal Tatran dalšího netradičního soupeře „Loko Hradec Králové“. Zápas se hrál na těžkém terénu , poznamenaným odpoledními dešťovými  přeháňkami. Od úvodního hvizdu se hrál rychlý, pro oko diváka asi ne zrovna pohledný , velmi tvrdými , někdy až nevybíravými zákroky  poznamenaný fotbal. Už v šesté minutě , naší chybu v rozehrávce využil , k uniku po lajně , hostující útočník a střelou na bližší tyč otevřel skóre  0 : 1. Naši si pak vypracovali řadu velmi pěkných příležitostí na vyrovnání , snad největší měl R.Polák , když jeho hlavičku po rohu T.Valeše na brankové čáře odvrátil  stoper hostí. Ve 33´prošel na hranici vápna A.Rodr milimetrovým centrem našel M.Jakoubka který střelou ve skluzu srovnal skóre 1 : 1.O pět minut později šance jako přes kopírák akorát z druhé strany skončila střelou těsně vedle. Úvodu  druhé půlky přinesl několik šancí , neujali se ani centry  P.Šmucera nebo R.Poláka , střela L.Kracíka skončila těsně mimo. Ani J.Horák se v bráně nenudil a musel ukázat několik pěkných zákroků. V 68´jsme rozehrávali rohový kop , nejvýše se vyskočil A.Rodr  a hlavou zvýšil na 2 : 1. O tři minuty později , prošel na hranici vápna M.Jakoubek , našel nalevo  nabíhajícího D.Nosska který obstřelil jak obránce tak i gólmana  3 : 1. Na hřišti pak začalo ještě více přituhovat , po tvrdých zákrocích museli postupně  střídat nejprve M.Jakoubek , následně P.Šmucer, utkání nedohrál ani T.Valeš. Oba celky si ještě vytvořili několik šancí , skóre se však již neměnilo a naši si zaslouženě si připsali všechny body. Příští týden v sobotu 23.4. zajíždíme poprvé na Hradecko a to na hřiště Předměřic , výkop je naplánován na 17,00.

Autor: Pavel Šmucer