Tatran Hostinné - Čechie Hlušice 5 : 1 ( 2 : 0 )
Aktualizováno: 02.04.2016 22:41

Zasloužené ne však jednoduché vítězství.

Tatran Hostinné                   5                                                                                                                                    SK Čechie Hlušice                    1            Poločas  2 : 0

Sestavy:

Tatran: Horák J. – Brož (78. Lorenz), Kracík D., Horák L., Polák D.(71. Filcsák) – Polák R., Valeš, Kracík L.(86. Polomčák), Šmucer, Jakoubek, Rodr (71. Pištora)

Hlušice: Batelka P.(46. Trejbal J.) – Novotný (58. Mifek), Trejbal J., Strhal, Šimůnek M. – Batelka J., Soumar, Šimůnek J., Žilka, Špaček, Batelka M.

Střelci

Tatran: 16´ Rodr, 42´ Šmucer, 60´Horák L., 72´Filcsák, 83´Valeš

Hlušice: 88´Šimůnek J.

Karty : ŽK 3 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:  Janata L.,  Krucký D.,  Janota J.                           Delegát :  Bez

Diváci : 221

Třetí kolo jarní části soutěže přineslo souboj Tatranu a pro nás netradičního celku z Hlušic.Úvod zápasu patřil hostům kteří se po našich chybách v rozehrávce dostali hned do dvou velkých šancí které musel řešit náš gólman. Ve 14´ přehlavičkoval gólmana hostí A.Rodr po nahrávce L.Kracíka 1-0. Oba tými si pak vytvořili několik příležitostí bez  kýženého zakončení. Závar před brankou Hlušic ve 42´ zakončil nekompromisní střelou P.Šmucer 2-0. Stejně jako začátek zápasu i úvod druhé půle patřil hostům, jejich rychlé a nebezpečné brejky ale změnu stavu nepřinesli. V 59´jsme rozehrávali rohový kop , ten hosté sice odvrátili , ale následný centr do vápna  M.Jakoubka  a hlavička L.Horáka znamenali změnu stavu na 3-0. V 72´jsme rozehrávali další rohový kop , kterému předcházelo střídání v našich řadách , první kontakt z balonem proměnil právě příchozí M.Filcsák ve čtvrtý gól v síti Hlušic. Hosté odpověděli zvýšeným tlakem , ke skórování jim ale nepomohla ani penalta . V 83´ se štěstím svůj průnik  zakončil T.Valeš , jeho střelu si do sítě srazili hráči Hlušic 5-0. V samém závěru jsme po nedůrazu před vlastní bránou nechali hosty snížit na 5-1. V průběhu druhého poločasu došlo v souboji o balón k nezaviněnému zranění hostujícího hráče kterému tímto přejeme rychlé a zdárné uzdravení a návrat na trávnník. Příští týden zajíždíme do Trutnova výkop je naplánován na 16.30.