SK Jičín B - Tatran Hostinné 4 : 0 ( 3:0 )

Tatran Hostinné                 0          Poločas  3 : 0

Jičín: Mauer Libor - Mészáros Jakub, Krykorka Jan, Jeník Miroslav, Řeháček Jaroslav - Bucek Tomáš, Mikolášek Petr, Horáček Petr (64´Klaban Tomáš), Janda Lukáš, Pluhař Radek, Mészáros Matěj

Tatran: Zítko Jan - Lorenz Petr (85´Horák Josef), Horák Luboš, Slavík Jiří, Polák Dominik -  Polák Roman, Kracík Luboš, Kracík David, Šmucer Pavel, Rodr Adam, Jakoubek Martin

Jičín    :  8´+ 70´ Jeník Miroslav, 10´ Horáček Petr, 36´ Řeháček Jaroslav

Tatran:       ---

Karty : ŽK  1  :  2       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Špaček Ladislav,  Hlaváč Martin,  Styblík Jaromír      DS:  Bez

V dalším kole jarní části soutěže jsme zajížděli do Jičína „města pohádek“. Na hřišti to  na pohádku ale moc nevypadalo připomínalo to spíše horor. V úvodu zápasu jsme si sice vytvořily dvě slibné šance jejich zakončení ale vyšlo naprázdno. Jičínští během dvou minut dvakrát skórovali , nejprve z trestného kopu vymetl šibenici zkušený veterán Jeník , o chvilku později  „běžela 10 minuta“ potrestal ztrátu balónu před vápnem domácí záložník a střelou z úhlu upravil stav na 2:0. Do přestávky domácí využili ještě jednu nabídnutou šanci a po naší zbytečné ztrátě balónu  zvýšili na 3:0. Ve druhé půli se hra maličko vyrovnala šance se rodili na obou stranách , naší snahu na zkorigování výsledku zmrazili domácí dalekonosnou střelou pod víko, stav 4:0 vydržel až do konce zápasu , „zápasu“ ve kterém se nám nedařilo prakticky nic. O nápravu se musíme pokusit příští sobotu 2.4. kdy hostíme v 16.00 tým Čechie Hlušice, o předzápas se postarají nejprve starší žáci kteří hostí v 11.30 Slavoj Předměřice , následuje utkání dorostenců kteří přivítají ve 13.30 Baník Vamberk