Tatran Hostinné                 5          Poločas  1 : 2

Rudník:Vachek M. – Kučeravý M., Štemberka J., Hloušek M., Čáp D. – Janoušek M.(56.Kováč J.), Privara J., Zeman M.(84.Kaňka M.), Vydra J., Parasit J., Knap P.

Tatran: Horák J. -  Polák D.(84.Hruška D.), Horák L., Slavík J.,  Kracík D. - Polák R.(84.Lorenz P.), Kracík L.,  Valeš T.,  Šmucer P.,  Jakoubek M., Rodr A.(62.Nossek D.)

Rudník:   10´ Knap P

Tatran:    20´ Rodr A.,  26´Valeš T.(penalta),  79´+ 81´+ 88´ Jakoubek

Karty : ŽK  4  :  3       ČK 0 : 1

Rozhodčí:  Nožka L.,  Kiezler V.,  Hlavsa V.                DS:  Wolf Z.

V  prvním kole jarní části soutěže jsme zajížděli k tradičnímu derby do Rudníku. V11´kopali domácí trestný kop z hranice velkého vápna, umístněnou střelu vytáhl Joska na roh, jeho rozhrání jsme ubránili a následně se dostali do rychlého brejku , úspěšnému zakončení  zabránili obránci kteří srazili pěknou střelu mimo bránu. Obdobná situace nastala v 16´ale na druhé straně po našem rohu se dostali domácí do přečíslení a střelou z úhlu otevřeli skóre zápasu 1:0. Ve 20´se vybojoval ve středu útočné poloviny balón  R.Polák přihrávkou našel Rodra který dloubákem překonal domácího gólmana 1:1. V 26´faulovali domácí ve vápně Jakoubka a nařízenou penaltu proměnil Valeš 1:2. Posledně jmenovaný hráč se ještě do poločasu stačil vykartovat a poslat tak Rudník do přesilovky.  Úvod druhé půle začali domácí tlakem který jsme postupně eliminovali a hra se vyrovnala. V 62´se mohl prosadit střídající Nossek jeho první kontakt s balonem jen se štěstím odvrátil domácí gólman na roh. S přibývajícím časem jsme získávali převahu a vypracovali si několik slibných šancí. Závěr zápasu už byl v plné režii  bojovnějšího Hostinského celku . V 79´rozehrál trestný kop Slavík na který si naběhl Jakoubek a upravil na 1:3. O dvě minuty později vybojoval u našeho vápna balon  Šmucer ve středu hřiště převzal jeho nahrávku L.Kracík ten poslal do brejku Jakoubka a bylo to 1:4. V 88´poslal do vápna centr L.Kracík , na ten si robinzonádou naskočil Jakoubek, jeho hlavičku sice brankář srazil, ale pod  nohy obránce který nedokázal balón odklidit , Martinova dorážka uzavřela skóre na konečných 1:5. Příští týden v sobotu 26.3. zajíždíme do Jičína výkop je naplánován na 15.00 hod. Dorost hraje v neděli 27.3. od 15.00 ve Žlunicích.

Autor: Pavel Šmucer