diváků: 80

červené karty

0

0

V utkání slavila úspěch útočná vozba Tatranu, se kterou si domácí nevěděli rady. Počáteční zastřelování ukončil ve 28.min. Slavík, který se po samostatné akci dostal před Čápa a chladnokrevně zakončil - 0:1. Za dvě minuty Slavík uvolňuje Noska, který přestřeluje. Ve 32.min. našel Slavík dlouhým pasem Lva, ten si pohrál se třemi obránci a míč předložil Noskovi jako na zlatém podnosu - 0:2. Ještě před odchodem do kabin vystihl Lev rozehrávku domácích a našel na pravém křídle Slavíka, který angličanem málem protrhl síť - 0:3. Druhý poločas začali lépe domácí, ale jejich největší šanci v 53.min. zmařil gólman Horák, který bravurně vyrazil hlavičku mířící k tyči jeho branky. O minutu později trefuje na druhé straně Nosek břevno. V 62.min. přišla nejhezčí akce zápasu, když zkoprnělou obranu domácích dokonale rozebrala na jeden dotek trojice Lev, Nosek, Slavík a Lev pečetil na konečných 0:4. Pak už se utkání pouze dohrávalo - Tatran ubral plyn, ale domácí nic kloudného nevymysleli.

Příští kolo: v sobotu 6.10.2007, od 16,00 hod., doma Robousy