Dolní Kalná - Tatran Hostinné 0 : 2 (0 : 2)

Tatran Hostinné                 2          Poločas  0 : 2

Kalná: Richter M. - Bartoš V., Tauchman Z., Kodýtek V., Stránský M. - Navrátil J.(70. Jiřička J.) Najman M., Ježek D.( 46.Hampl T.) Jiřička T., Bartoš M., Kodytek A.

Tatran: Horák J. -  Šmucer P., Slavík J., Kosina R.(77. Horák L.) Kracík D. - Polák R., Marek J., Valeš T., Kracík L.( 80. Polák D.) Jakoubek M., Maličký T.(90. Lorenz P)

Střelci

Kalná:    --

Tatran: 29´ Polák Roman   35´ Šmucer Pavel

Karty : ŽK  4  :  3       ČK 1 : 0

Rozhodčí:  Janata Lukáš,   Bačo Ondřej,  Vlachynský Kamil         DS:  Židík Miloš

Až poslední kolo určilo na koho zbude „Černý Petr“ a  boje o držení se v „B třídě“. Po raním dešti bylo hřiště pod kaštany rozměklé a pohyb po něm byl velmi náročný pro oba celky. Důležitost zápasu se v úvodu  projevila nervozitou na obou stranách. První se oklepalo Hostinné , v šesté minutě se do šance dostal Luboš Kracík jeho střela ale skončila těsně vedle, tentýž hráč poslal ve 22´centr do vápna na který si nabíhal Martin Jakoubek k zakončení mu chyběl pověstný krůček. Ve 29´ utekl po čáře Josef  Marek přesným centrem našel Romana Poláka který pohotovou střelou z voleje vymetl pavučiny z vinglu domácí branky a otevřel skóre zápasu 0:1. Ve 35´ se probojoval do vápna Tomáš Valeš jeho střelu z úhlu brankář domácích pouze vyrazil a dobíhající Pavel Šmucer poslal balón do sítě 0:2. V závěru poločasu se do brejku dostal Martin Jakoubek zakončit své sólo mu ale znemožnil pěkným zákrokem brankář Richter. Kalenští  v první půli Josku Horáka v bráně příliš neohrozili a šance které si vypracovali s přehledem zlikvidoval.                                                                                                                                                                                       Druhá půlka začala tlakem domácích a dobrých dvacet minut nás mačkali. Hned v úvodu ve 47´po rohovém kopu skončila hlavička domácích těsně nad. Přesto že měli Kalenští převahu , skórovat se jim nepodařilo díky pěkným zákrokům našeho gólmana nebo obětavým zákrokům obránců. Právě bojovnost která ovšem předčila fotbalovost nás dovedla k zaslouženému vítězství , které mohl v závěru zpečetit  střídající Petr Lorenz nabídnutou šanci ale zakončil střelou mimo.

Ve finálové skupině se na jaře utkáme s těmito celky : Sokol Malšovice ;  Slavoj Předměřice n. L. ;  Čechie Hlušice ;  Lokomotiva HK ;  MFK Trutnov C ;  SK Jičín B ; TJ Rudník                                                                             Závěrem bych chtěl všem hráčům poděkovat a popřát jim zdárné doléčení všech bolístek a zranění.