6 kolo sž Tatran Hostinné - SKM Javorka 2:3(1:1)

podzim 2007       dne   22.9.07              6.  kolo

TATRAN HOSTINNÉ – 2

SKM JAVORKA          - 3

poločas :   1:1

Branky Tatranu:  P.Salač  10´a 57´Hráč zápasu:  Sestava:                 T.BašeO.Jelínek       P.Salač       J.Vacek       P.Pešta  L.Dymák   O.Swaninger  L.Przybyla  D.Peterka     D.Buchar                         P.Šmucer Hned v úvodu se ukázala nová posila Tatranu Baše, kdy vytěsnil prudkou střelu mimo.Javorka měla mírnou převahu v poli, ale domácí se první radovali z gólu. V 10´byl na výletě stoper Salač ,který střelou z dvaceti metrů nedal na vlhkém trávníku brankáři šanci – 1:0 !Ovšem hned po rozehrávce chybuje P.Pešta. Ten svojí malou domů nevyřešil ku prospěchu Tatranu , ale k brejku hostí . Tentokrát Baše nestačil a bylo srovnáno – 1:1 (11´)! Soupeř se pak dostal do mírného tlaku, který domácí do přestávky přežili.Po změně stran byl aktivnější Tatran , vypracoval si několik rohových kopů, ale zůstalo jen při nich. Javorka hrozila rychlými kontry do dnes velmi nejisté obrany, ale Baše byl vždy na místě. V 57´zahrává Tatran přímý kop z nebezpečné vzdálenosti. V době kdy si hosté staví zeď, dává rozhodčí pokyn a po přesné střele Salače opět vedeme – 2:1! Bohužel ani toto vedení netrvá dlouho. Chyba v pokrytí autového vhazování a následné přečíslení před brankou znamená vyrovnání – 2:2( 58´)! V době , kdy do konce utkání chyběli dvě minuty chyběla koncentrace hráčům Tatranu. Celá obranná čtveřice zaváhala a nechala si utéct nejlepšího hráče soupeře Holouše , a ten obrací vývoj v prospěch Javorky- 2:3 ( 68´)!  Střídání:  36´Šmucer (Stránský), 60´Buchar ( Grim)ŽK :        65´Salač

Autor: Boris Kováč