Hostinné - Jičín B 3 : 5 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 01.11.2015 11:20

Zmar na domácím hřišti pokračuje………..

Tatran Hostinné                   3                                                                                                                                     SK  Jičín „B“                        5            Poločas   1 : 1

Sestavy:

Tatran: Zítko – Šmucer, Kracík L., Slavík, Polák D. - Polák R., Kracík D.,  Kosina , Valeš,  Jakoubek, Maličký

Jičín: Mauer – Bucek, Bryscejn, Krykorka, Řeháček - Míka (59. Čeřovský), Haken, Nálevka, Horáček V. (70. Douša) , Pluhař , Horáček P.

Střelci

Tatran: 6. + 47. Jakoubek, 65. Bucek (vlastní)

Jičín: 12. + 79. + 89. Pluhař, 56. Haken, 58. Horáček P.

Karty : ŽK 1 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:    Fryš Milan,     Junek Matěj,     Zlámal Vít            Delegát :  Novák Vilém

Diváci : 100

K potvrzení účasti ve finálové skupině jsme potřebovali naplno bodovat proti Jičínu. V 5´měli Jičínští ohromnou příležitost kterou nedokázali proměnit , z následného protiútoku otevřel skóre Jakoubek  který prostřelil gólmana. Ve12´ po centru od postraní čáry srovnává hlavou útočník Jičína na 1:1. Jičínští si vypracovali další dvě velké šance zakončit je ale nedokázali , naši nezůstali pozadu  ale ani vyložené šance gól nepřinesli. Úvod druhé půle nám vyšel skvěle  střelu R.Poláka brankář neudržel a na dorážku Jakoubka už neměl šanci  2:1. Radost z vedení nám ale dlouho nevydržela v 56´po centru do vápna nachází volného útočníka který  hlavou  přehazuje našeho gólmana 2:2. O dvě minuty později založili Jičínští útok po lajně , následný centr do vápna usměrňuje do sítě  hostující útočník 2:3. V 64´ se skóre opět  srovnalo když si naší střelu sráží do vlastní sítě obránce Jičína 3:3. Převzít vedení se nám ale nedaří ani z tutových šancí, a tak   78´ hosté trestají a ujímají se vedení 3:4. Ze závěrečného tlaku nepřišlo vyrovnání , naopak potvrzení výsledku pátým gólem v naší síti. Nezbývá než se pokusit rozmotat naší skupinu ( šest celků má šanci na postup) a vybojovat si účast ve finálové skupině  v přímém souboji  s Dolní Kalnou  zápas se hraje  příští týden v sobotu od 14.00.