Baník Žacléř - Tatran Hostinné 1 : 2 ( 1 : 0 )

Tatran Hostinné                 2          Poločas  1 : 0

Baník: Volhejn D. - Baše J., Špecián J., Těžký M.(69.Vít M.), Skála T.(74.Cvik L.) - Janata J.(63.Skála M.), Hradecký B.(86. Gajdoš M.), Ondráško P., Mádle J., Kovačík R., Poláček D.(46. Vít L.)

Tatran: Horák J. - Lorenz P., Kracík L., Slavík J., Polák D.(82. Horák L.) -  Valeš T., Kosina R., Kracík D.,  Šmucer P., Polák R., Maličký T.

Baník: 23. Polák D. vlastní

Tatran: 60.+ 74 Maličký T.

Karty : ŽK  3  :  2       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Šlezingr L., Svoboda R. Šiling K.      DS: Mudruňka Jaroslav

K dalšímu důležitému zápasu podzimní části soutěže zajížděl Tatran na hřiště Baníku Žacléř odkud se body snadno nevozí (Žacléřští doma ještě neprohráli vyjma dvou porážek na penalty). Od úvodního hvizdu se hrál svižný fotbal ve kterém jsme měli trošičku navrch , rychlím napadáním jsme dokázali narušovat domácí rozehrávku a sami jsme si vytvářeli slibné šance. Přesto se Baník ve 23´dostal do vedení když jsme si srazili centr do vlastní sítě. Za končení našich příležitostí ale pořádně drhlo a žádná střela v síti neskončila . Ve druhém poločase jsme pokračovali v nastoleném tempu hry . V 60´našel D. Kracík na vápně volného T.Maličkého který svou střelu otřel o břevno , od kterého se balón odrazil do sítě 1:1. O patnáct minut bylo ještě veseleji , když tentýž střelec prošel od kraje až do vápna , a střelou k tyči zvýšil na 1:2. Pojišťovací gól se nám ani z vyložených šancí vstřelit nepodařilo a museli jsme o udržení vedení bojovat do samého závěru zápasu.    Příští týden v sobotu 31.10.  POZOR již  ve  14.00 „poslední  podzimní domácí zápas  hostíme  Jičín „B“