Tatran Hostinné - MFK Trutnov C 1 : 1 ( 0 : 1 ) ( 2 : 4 )
Aktualizováno: 17.10.2015 20:48

Remízu jsme vybojovali až v závěru………..

Tatran Hostinné                   1                                                                                                                                     MFK Trutnov „C“               1            Poločas   0 : 1       P en.  2 : 4

Sestavy:

Tatran: Horák J. - Marek, Horák L.(46 .Maličký),  Slavík, Šmucer – Kracík  L.(62. Polák D.),  Kosina, Polák R., Valeš, Jakoubek, Kracík D.(81.Filcsák)

Trutnov: Mahrla - Zákravský, Horáček, Šimočko, Kučera, Rada (53. Bartůněk), Kárník, Jankovič, Klossovski, Řehůřek (82. Chráska),Vomočil (72. Drtina)

Střelci

Tatran: 84. Valeš

Trutnov: 16. Řehůřek

Karty : ŽK 5 : 1    ČK    1 : 0

Rozhodčí:    Mlynář M. Svoboda F. Žerovnický D                      Delegát :  Bajer J.

Diváci : 180

V dalším domácím zápase jsme přivítali Trutnov. Oboum celkům jde o hodně, a tak nasazení bylo vysoké. Trutnovští na nás nastoupili s vervou a  důsledným napadáním . Po naší chybě v obraně se hosté dostali do vedení. Obě mužstva si pak vypracovala několik příležitostí ke skórování překonat brankáře se nedařilo ani jedné straně. Ve druhém poločase se po druhé žluté kartě šel osprchovat Jakoubek . Přesilovka Trutnovu moc nešla , naši hráči se vybičovali k ještě vyššímu tempu které jsme zúročili v závěru zápasu vyrovnávací brankou.Penaltová loterie vyšla lépe hostům kteří si tak  odvezli bod navíc. Příští týden  v sobotu 24.10. zajíždíme do Žacléře zápas začíná již  ve 14.30.