Tatran Hostinné                 3          Poločas  1 : 2

Kunčice: Koščál Daniel - Chlum Aleš ,  Míč Jiří,  Jeřábek David (73.Tušiak Marián), Gaszi Ondřej, Kracík Michal (58.Prokeš Jiří), Kracík Adam, Tryzna Aleš, Jeřábek Jakub, Adolf David (73.Babič Martin), Petrák Jakub (84.Švec Marek)

Hostinné: Horák Josef - Janouch Petr (66.Lorenz Petr), Filcsák Marek (75.Horák Luboš), Kracík Luboš, Slavík Jiří, Polák Roman (88. Polák Dominik), Kosina Roman, Jakoubek Martin, Valeš Tomáš, Šmucer Pavel, Kracík David

Kunčice: 27. Jeřábek Jakub

Tatran: 35.+ 88 Jakoubek Martin, 45. Filcsák Marek

Karty : ŽK  2  :  1       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Kánská Blažena,  Říha Luboš, Ludvík Jakub      DS: Mudruňka Jaroslav

Po špatných výsledcích na domácím hřišti zajížděl Tatran k derby do Kunčic kterým měl oplácet domácí porážku. Proměňování šancí nám dělalo tradičně velké problémy , přestože jsme si jich vypracovali víc než soupeř museli jsme o výsledek bojovat až do samého závěru.  Ve 27´ se  Kunčice po našem nedůrazu v obraně dostali opakovanou střelou do vedení. Srovnat se nám podařilo v 35´ R.Polák utekl po křídle jeho střelu brankář vyrazil na dorážku M.Jakoubka už ale nestačil . V samén  závěru poločasu poslal T.Valeš kolmicí dopředu R.Poláka ten potáhl balón do vápna kde pěkně našel M.Filcsáka který se obtočil okolo  obránce a střelou pod víko zvýšil na 1:2.Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání a bojovalo se o každý metr hřiště. Skórovat se ale nedařilo ani jednomu celku , když už jsme brankáře překonali postavila se do cesty tyč. Potvrdit výsledek se nám povedlo až v závěru zápasu když centr M.Jakoubka z rohového kopu brankář neudržel a srazil si ho do vlastní sítě. Příští týden v sobotu 17.10  POZOR  již od 15.30  přivítají  muži Trutnov „C“ , před námi se představí v 11.00 starší žáci proti Vamberk/Doudleby , po nich nastoupí ve 13.00 dorostenci proti Skřivanům . Srdečně zveme všechny fandy a příznivce „přijďte povzbudit naše hráče“.

Autor: Pavel Šmucer