Diváků: 100

červené karty

1

0

Domácí začali utkání náporem a kdyby netrefovali jen tyče a břevna, mohlo být o jeho osudu rozhodnuto dříve. V 10.min. zakroutil míč do tyče Slavík, pět minut na to trefuje břevno L.Kracík. Naštěstí se ve 20.min. prosadil navrátilec do sestavy Lev, kterému po centru Slavíka přiťukl míč Nosek - 1:0. Hned z rozehrání mohli hosté vyrovnat, ale gólman Horák byl na místě. Ve 26.min. střílí D.Kracík - opět tyč. Ve 36.min. nastala situace, která pořádně namíchla domácí hráče a diváky. Po Slavíkově ofsajdu hosté rozehráli míč na polovině Tatranu (!!!), čemuž rozhodčí a domácí hráči jenom přihlíželi a Zachoval vyrovnává na 1:1. A aby toho nebylo málo, tak minutu před odchodem do kabin vyběhl Horák vstříc unikajícímu útočníkovi a s míčem ukopl i jeho. Následovala červená karta a do branky se postavil obránce Drinka. Ve druhé půli se hosté snažili oslabený Tatran „dorazit“, ale jejich převaha byla neplodná - Drinku v brance prakticky neohrozili. A tak udeřilo na druhé straně. V 66.min. se Lev ještě zastřeloval - těsně vedle. Za tři minuty se ale po závaru před brankou hostů k němu dostal odražený míč a z hranice vápna ho z první poslal do šibenice - 2:1. V 75.min. se na jednoho obránce řítil Lev se Slavíkem, vyměnili si míč a Lev završil svůj hatrick - 3:1. V 81.min. ještě Lev trefuje z přímého kopu břevno. Otřesení hosté se dostali ke slovu až ve druhé minutě nastavení, kdy Drinku prostřelil z přímého kopu Ziegelheim.

Utkání tak skončilo zaslouženým prvním vítězstvím bojovnějších domácích. Škoda jen, že utkání nesledoval pan Navrátil, viděl by kvalitní krajskou kopanou a mohl napsat nějakou recenzi.

Příští kolo: v sobotu 29.9.2007, od 16,00 hod., venku Lánov