Tatran Hostinné - SKP Valdice 2 : 3 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 03.10.2015 21:26

Další domácí ztráta…. ..….…

Tatran Hostinné                   2                                                                                                                                     SKP Valdice                          3            Poločas   1 : 1

Sestavy:

Tatran: Horák J.- Horák L.(62. Polák R.), Rodr, Marek, Šmucer - Kracík L., Slavík(62. Janouch), Valeš, Kosina, Kracík D., Maličký

Valdice: Mäsiar – Vilímek, Repka, Drahoňovský, Sedlák - Maxa(70.Daniš), Mužíček(68. Vočka), Zugar, Pithard(83. Fejfar), Rejman, Kalenda(Volšička)

Střelci

Tatran: 15. Slavík, 87. Valeš (Penalta)

Valdice: 11.+ 80. Repka, 50. Rejman

Karty : ŽK 2 : 4    ČK    0 : 0

Rozhodčí:    Říha L., Janata L., Gereg T.                      Delegát :  Střížka J.

Diváci : 120

V  dalším zápase přivítal Tatran Valdice. Úvod zápasu přinesl dvě velké šance našeho mužstva proměnit se nám je ale nepodařilo a tento obraz hry se nesl prakticky celým zápasem , neproměňování šancí a (až na vyjímky) absence střeleckých pokusů ze střední a větší vzdálenosti. V 10´ zahrávali hosté rohový kop ten se nám podařilo odvrátit ale následný centr od postraní čáry skončil po hlavičce neobsazeného hráče v naší síti. O čtyři minuty později přišla obdobná situace na druhé straně L.Kracík poslal pěkný centr do vápna na který si naběhl Slavík a hlavou do protipohybu brankáře srovnal na 1:1. Další bohužel i vyložené šance jsme nedokázali proměnit a tak se šlo do kabin za nerozhodnutého stavu.Ve druhé půli po hraničním zákroku na Valeše se dostali Valdice do přečíslení a opakovanou střelou se ujali opět vedení. Naše snaha po srovnání skóre se však stále míjela účinkem, a tak přišel trest v 80´zahrávali Valdice trestný kop na který si pěkně naskočil hostující útočník a nechytatelnou střelou z voleje zvýšil skóre na 1:3. V  závěrečném tlaku jsme vybojovali pokutový kop který Valeš proměnil 2:3. V poslední minutě vytáhl gólman hostí do šibenice umístněný trestný kop D.Kracíka na roh , jeho rozehrání dokázali odvrátit a mohli se radovat z plného bodového zisku. Nám nezbývá nic jiného než bodovat na hřištích soupeře abychom si uchovali naději na první čtyřku. Příští týden  v sobotu 10.9.od 16.00 odehraje Tatran sousedské derby v Kunčicích kterým máme oplácet domácí porážku.