Tatran Hostinné - TJ Rudník 1 : 1 (0 : 1) na penalty ( 4 : 2 )
Aktualizováno: 27.09.2015 11:43

Drama až do konce…. ..….…

Tatran Hostinné                   1                                                                                                                                     TJ Rudník                             1            Poločas   0 : 1      Penalty   4 : 2

Sestavy:

Tatran: Horák J. - Rodr(46. Janouch), Marek, Kosina, Šmucer - Kracík L., Valeš, Horák L.(58. Slavík), Kracík D., Maličký, Jakoubek

Rudník: Čáp J. - Štenberka, Svoboda, Víšek, Václavík - Etflaiš, Hloušek, Kučeravý, Zeman(72. Horešovský), Knap(78. Sucháň), Čáp D.(82. Kment)

Střelci

Tatran: 92. Jakoubek

Rudník: 19. Zeman

Karty : ŽK 4 : 6    ČK    0 : 1

Rozhodčí:    Vitvar M. , Styblík J. , Žerovnický D.                       Delegát :  Mudruňka J

Diváci : 225

Odvetné zápasy podzimu jsme zahájili tradičním derby s Rudníkem. Za celkem přijatelného počasí a před solidní diváckou kulisou se hrál pohledný bojovný zápas s vysokým nasazením obou celků. V první polovině se šance přelévaly z jedné strany na druhou, už ve druhé minutě se dostal do velké šance Jakoubek ale dobře chytajícího veterána Jardu Čápa nepřekonal. O minutu později se do šance dostali Rudničtí - jejich šanci na poslední chvíli zmařil Šmíca, když odkopl balón mířící do sítě  na roh. V 19´ zahrávali hosté rohový kop, odvrátit se nám ho podařilo jen částečně a po několika sražených střelách se balón dostal na nohu Zemana, který střelou k tyči otevřel k velké radosti hojného počtu Rudnických diváků skóre zápasu - 0:1. Další šance zneškodnili gólmani nebo skončili mimo. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zvrátit stav zápasu. Hosté se více změřili na obranu a vyráželi jen do ojedinělých, ale přesto nebezpečných brejků. Náš tlak se postupem času stále stupňoval, ale překonat hostujícího gólmana se nám stále nedařilo. V 65´ stáhl Václavík pronikajícího Maličkého a šel se předčasně opláchnout, přesilovka ještě více zvýšila náš tlak, ale s rychle ubývajícím  časem nervozita svazovala našim střelcům nohy. Rudničtí  „rowdies“, kteří se během zápasu prezentovali několika dýmovnicemi, se už pomalu radovali z vítězství, když ve druhé minutě nastavení zužitkoval nahrávku  L.Kracika  snajpr Jakoubek a střelou k tyči vybojoval remízu. Penalty jsou vždy loterie, tentokrát se výborně povedli našemu gólmanovi, který dvě střely chytil a sám rozhodující penaltu proměnil.

Sérii tří domácích zápasů uzavřeme příští týden v sobotu 3.10. přivítáme již od 16.00 SKP Valdice, už v 11.30 vyběhnou na trávník starší žáci kteří hostí Spartak Rychnov nad Kněžnou,  po nich se ve 13.30  představí dorostenci proti Sokolu Bílá Třemešná.

Autor: Pavel Šmucer