Tatran Hostinné - FK Dolní Kalná 2 : 3 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 21.09.2015 19:43

Další domácí ztráta ..….…

Tatran Hostinné                   2                                                                                                                                     FK Dolní Kalná                    3            Poločas   1 : 1

Sestavy:

Tatran: Zítko - Lorenz, Filcsák(46. Maličký), Horák L.,Polák D. - Rodr(85. Slavík), Kracík L., Kosina, Šmucer - Kracík D., Jakoubek(75. Pištora)

Kalná: Richter - Dědek, Tauchman, Navrátil, Stránský - Bartoš, Kodytek A., Ježek, Jiřička(72. Najman), Bartoš, Kodýtek V.(77. Purkert)

Střelci

Tatran: 7. Kracík D.(penalta),46. Jakoubek

Žacléř: 20. Bartoš, 52. Kodytek A., 85. Najman

Karty : ŽK 2 : 3    ČK    0 : 0

Rozhodčí:    Vrba R., Jehlička F., Klečka I.                       Delegát : Bez

Diváci : 180

Derby s Dolní Klanou uzavřelo první polovinu podzimní části soutěže , příští týden začínají odvety. Úvod zápasu se nám povedl v 7´zabojoval Rodr ve vápně , po zákroku obránců jsme kopali penaltu , ke které se postavil D.Kracík a poslal nás do vedení 1:0.Radost z vedení nám ale dlouho nevydržela ve 20´ zahrávali Kalenští rohový kop po kterém se štěstím propasírovali balón do sítě 1:1. Oba celky měli ještě několik šancí na změnu , skóre ale zůstalo stejné. Hned v úvodu druhé části  Jakoubek vybojoval  balón a poslal nás opět do vedení. O chvilku později utekl po křídle Šmíca jeho střelu ale zastavilo břevno. Opět se potvrdilo pořekadlo „nedáš – dostaneš“ po našem ne příliš povedeném odkopu poslal dalekonosnou střelu Kodytek A. která zamířila přímo do šibenice 2:2. Tempo hry nepolevovalo a oba celky se snažili převrhnout misku vah na svou stranu, to se povedlo hostům kteří využili zaváhání naší zadní řady a ujali se v 85´vedení 2:3. Naši vrhli vše do útoku ve snaze vybojovat aspoň remízu, velmi slibnou střelu Davida Kracíka brankář vystihl a zneškodnil. V 90´přišla velmi diskutovatelná situace když zákrok ve vápně (signalizoval i čárový rozhodčí) vytáhl hlavní rozhodčí za vápno a nařídil trestný kop , po jeho rozehrání ihned zápas ukončil. Tabulka se po tomto kole hodně vyrovnala mezi prvním a posledním celkem je rozdíl pouze čtyř bodů  , bodovat v příštím kole proti Rudníku je nesmírně důležité zápas se hraje v sobotu 26.9. od 16.30 , předzápas obstarají dorostenci kteří přivítají ve 14.00 rovněž hráče TJ Rudník.

Pro objektivnost přináším přepis zprávy hostů na KFS.

Tomáš Navrátil st. (hosté):

Celé utkání bylo naprosto vyrovnané, nám se nepovedly vstupy do obou poločasů,kdy jsme inkasovali, ale vždy jsme manko dotáhli a v 85. minutě rozhodli novopečeným tatínkem Michalem Najmanem, který nemohl lépe oslavit čtvrteční narození své dcery Adélky. V nastavení vzplály na hřišti emoce, když penaltový faul Martina Bartoše vytáhl sudí mimo vápno a po rozehrání utkání ukončil. Pro nás nesmírně cenné tři body, které nás vrátily do hry o lepší čtyřku.