Tatran Hostinné                 2          Poločas  4 : 0

JIčín: Čeřovský - Krykorka, Malý, Řeháček, Bíšek - Veg J. (55. Kadlec), Kirschner, Nálevka (79. Šaroun), Srb (46. Janda) - Mészáros M., Horáček P. (89. Grosu)

Tatran Jan Zítko – Petr Lorenz (25.Petr Janouch), Luboš Horák , Roman Kosina, David  Hruška (46.Dominik Polák ), Adam Rodr (70.Zdeněk Pištora), Luboš Kracík , David Kracík , Pavel Šmucer, Martin Jakoubek, Roman Polák (5.Tomáš Maličký)

Jičín: 3., 23. Horáček, 17. Mészáros M., 30. Veg J.

Tatran: 47. Martin Jakoubek, 60. Luboš Horák

Karty : ŽK  3  :  3       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Špaček Ladislav , Horský Leopold, Pešava Otakar        DS:  Bez

K dalšímu zápasu zajížděl Tatran do města pohádek . V první poločase to ale z našeho pohledu nebyla pohádka ale horor. Už ve 3´ vyšel domácím rychlý útok po lajně centr do vápna střela pod víko a bylo vymalováno 1:0. V páté minutě musel odstoupit R.Polák který si jel se zrněným kotníkem pohlédnout místní špitál.Domácí stále hrozili rychlými brejky které se nám dařilo odvracet jen velmi těžko. V 15´se do velké šance dostal Jakoubek jeho střela ale skončila pouze na tyči. Prakticky z protiútoku skórují domácí podruhé když obloučkem překonávají  daleko vyběhnutého Zítka. Běžela jednadvacátá minuta a přišla chyba na kraji obrany , balón získal rychlý útočník domácích a střelou po zemi zvyšuje na 3:0. Kalich hořkosti jsme si vypili do dna ve třicáté minutě , nejprve po zákroku ve vápně na Maličkého ponechal rozhodčí zákrok bez povšimnutí , vzápětí z protiútoku zvyšují domácí střelou po zemi na hrozivých 4:0. Do druhé půlky jsme nastoupili z odhodláním ještě něco výsledkem udělat. Ve 47´přihrál L.Kracík Jakoubkovi jehož ne příliš prudká ale umístněná střela skončila v síti 4:1. Naši se pak usadili na polovině domácích kteří se dostávali do šancí jen ojediněle ale přesto nebezpečně a Honza v bráně musel předvést několik pěkných zákroků. Po několika neproměněných střelách rozehrával v 60´trestný kop L.Kracík na ten nejvýše vyskočil L.Horák a snížil na 4:2. Dobývání brány domácích pokračovalo ale žádná střela už za zády gólmana neskončila. I v této části hry rozhodčí vybral slabší chvilku a  ponechal bez povšimnutí stažení Jakoubka ve vápně . V úplném závěru skončil trestný kop Jakoubka na břevně domácí brány . Nemám ve zvyku komentovat výkon rozhodčích rozhodně si ale myslím že takovéto zápasy by měl jako hlavní rozhodovat  podstatně  zkušenější arbitr.

O nápravu se musíme pokusit v sobotu 19.9. hostíme od 16.30 v tradičním derby Dolní Kalnou o předzápasy se postarají od 12.00 starší žáci proti SK Babí ve 14.00 přivítá dorost TJ Třešňový květ  Žlunice.