Tatran Hostinné - Baník Žacléř 3 : 1 ( 1 : 0 )
Aktualizováno: 05.09.2015 21:53

Zápas rozhodly standartky.........

Tatran Hostinné                   3                                                                                                                                     Baník Žacléř                         1            Poločas   1 : 0

Sestavy:

Tatran: Horák J. - Lorenz, Horák L., Kosina, Polák D.(79.Filcsák) - Polák R., Kracík D., Valeš(21.Slavík), Rodr(46. Šmucer), Kracík L.,Jakoubek

Žacléř: Volhejn - Herman, Baše, Ondráško, Skála - Mádle, Kovačík, Špecián(65. Vít), Těžký, Horváth, Franze

Střelci

Tatran: 35. + 87. Jakoubek, 81. Kracík D.

Žacléř: 52. Horváth

Karty : ŽK 2 : 7    ČK    0 : 1

Rozhodčí:    Jehlička F., Kos K., Nývlt R.                        Delegát : Bez

Diváci : 195

V pátém kole soutěže jsme přivítali Baník Žacléř. Hra v první půlce byla sice bojovná ale celkově neurovnaná se spoustou soubojů a nepřesností. V 39´ prošel do vápna Jakoubek , jeho střela odrazem od tyče skončila v síti, do pauzy mohl skórovat ještě jednou po pěkné nahrávce Kracíka D. vytěsnil jeho střelu brankář konečky prstů na roh. Ve druhém poločase jsme špatnou rozehrávkou poslali hosty do brejku a bylo srovnáno. Postupem času se začínalo na hřišti přiostřovat. Po zákroku na hranici vápna se k trestňáku postavil D.Kracík a umístněnou střelou přes zeď nás poslal do vedení. Pojistku přidal Jakoubek taky trestňáku , jeho výrobce se šel po druhé žluté předčasně osprchovat, umístněnou bombu k tyči  brankář sice tečoval ale balón přesto zaplul do sítě. K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 12.9. do Jičína začíná se již ve 13.00.