Tatran Hostinné - Červený Kostelec 2 : 5 ( 0 : 2 )
Aktualizováno: 02.09.2015 21:56

Stopku v poháru nám vystavil Kostelec ….…

Tatran Hostinné                   2                                                                                                                                    TJ Červený Kostelec               5            Poločas   0 : 2

Sestavy:

Tatran: Horák J. - Lorenz(65. Valeš), Horák L.(74´Filcsák), Kracík L.,Polák D. - Janouch, Rodr(85. Kosina), Slavík, Brož, Polák R., Jakoubek

Kostelec:Balcar - Škoda, Bárta, Nývlt(54. Svoboda), Fišer - Hundák, Gross, Čáp, Barták(68. Veseleňák), Martínek, Petrů(72. Poláček)

Střelci

Tatran: 83.+ 89.Jakoubek

Kostelec: 9.+ 58.+ 82.Hundák, 13. Barták, 58. Petrů

Karty : ŽK 0 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:    Odvárko, Stejskal, Vitvar                        Delegát : Bez

Diváci : 95

V dalším kole poháru jsme hostili celek Červeného Kostelce který se drží na čtvrté příčce krajského přeboru.V úvodu zápasu nás hosté zatlačili na naší polovinu. Po naší chybě v 9´přišel centr před bránu na který si naběhl hostující útoční a otevřel skóre zápasu 0:1.  O tři minuty později zahrávali hosté rohový kop po několika prodlužujících hlavičkách spadl balón k nohám hostujícího hráče který střelou k tyči zvýšil na 0:2.O to že nebylo poločasové skóre vyšší se  postaral náš gólman který předvedl několik pěkných zákroků, z  našich šancí se žádná neujala. Nejhezčí branka zápasu padla v 52´kdy po centru od  rohového praporku zakončuje nůžkami útočník hostí 0:3. Čtvrtou branku jsme hostům prakticky darovali, po velmi špatně zahrané malé domů doběhl balón útočník hostí a zvýšil na 0:4.V 82´převzal přesnou přihrávku mezi obránce nabíhající hráč a sám proti gólmanovi se nemýlil 0:5. V 85´poslal kolmici Kracík tu převzal Jakoubek a snížil na 1:5. O dvě minuty později poslal před bránu svojí přihrávkou Filcsák na volného Jakoubka který z blízka prostřelil gólmana hostí 2:5.V úplném závěru chyběli střele Jakoubka milimetry . Za předvedenou hru proti silnému soupeři se naši hráči rozhodně nemusí stydět. V sobotu 5.9. od 17.00 hostíme Žacléř, o předzápasy se postarají od 12.30 starší žáci proti Velkému Poříčí , dorostenci přivítají ve 14.30 Kopidlno.