Tatran Hostinné - Sokol Kunčice 1 : 4 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 28.08.2015 07:53

Nevydařený domácí vstup do soutěže ….…

Tatran Hostinné                   1                                                                                                                                     Sokol Kunčice n.L.               4            Poločas   1 : 1

J.Zítko

P.Janouch         R.Kosina             A.Rodr            D.Polák

Z.Pištora             P.Šmucer(66´M.Filcsák)           T.Valeš(76´P.Lorenz)                  M.Brož

L.Horák (71´P.Petružálek)

M.Jakoubek

Střelci Tatranu: 20´ M.Jakoubek

Karty : ŽK 5 : 2    ČK    0 : 1

Rozhodčí:    Frič D., Krotil O., Andrýs J.                        Delegát : Jindáček M.

Diváci : 180

V dalším kole jsme hostili nováčka skupiny Sokol Kunčice. Zápas se nevyvíjel podle našich představ  ve dvacáté minutě jsme sice šli do vedení po trestném kopu Jakoubka ale o to jsme záhy přišli po centru do vápna zakončoval hlavou  kanonýr Kunčic Míč 1:1. Ve druhé půlce nejprve obě mužstva orazítkovala břevno, ale skórovat se našim nepodařilo ani z vyložených šancí, a tak přišel trest v 63´ únik  po křídle znamená vedení hostí 1:2. O deset minut později po špatné rozehrávce zvyšují hosté na 1:3. V 90´ pečetili Kunčice z pokutového kopu na 1:4. O nápravu se musíme pokusit v sobotu 29.8 od 17.00 v Trutnově.

Omlouvám se fanouškům za pozdní referát.