TJ Rudník - Tatran Hostinné 0 : 4 ( 0 : 1 )

Tatran Hostinné                 4          Poločas  0 : 1

R.Polák (90´M.Filcsák)        T.Valeš        P. Šmucer     Z.Pištora        M.Brož

L.Horák (62´P.Petružálek)

Střelci Tatranu:   11´+59´+81´ R.Polák, 91´ P.Petružálek

Karty : ŽK  1  :  2       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Bouz Tomáš, Janeček Štěpán, Buchta Petr        DS:  Bez

Na úvod nové sezóny zajížděl Tatran k tradičnímu derby do Rudníku. Za úporného vedra se hrál svižný fotbal. Vstup do zápasu se nám povedl. Ve 2´poslal Šmíca kolmici na Luboše Horáka jeho střelu ale brankář vyrazil a následná dorážka Poláka skončila těsně vedle. Běžela 11´ Románo Polák vystihl zpětnou přihrávku domácích obešel všechno co mu stálo v cestě a    zavěsil 0 :1. Postupem času se hra začala vyrovnávat a v závěru poločasu musel Joska v bráně hasit velkou šanci domácích. Ve druhé půli jsme převzali zpět ztracenou iniciativu z čehož pramenili šance a následně i góly. V59´ Valík poslal do brejku Romána který obloučkem překonal domácího gólmana 0:2. V 64´střídající Petružálek  po rohovém kopu hlavičkoval do břevna. Domácí hrozili ponejvíc ze standartek, trestný kop v74´ musel vytáhnout na roh Joska. V 81´ po závaru před branou domácích a několika sražených střelách se balón dostal k noze Romána který tak završil svůj hattrick 0:3. Blížil se konec a Pegy znovu hlavičkuje do břevna , až v nastaveném čase srovnal pořádně mířidla a obloučkem překonal domácího gólmana  0:4. K dalšímu zápasu zajíždí Áčko v sobotu 15.8. do Valdic výkop je naplánován na 17.00 . Soutěž zahajují i dorostenci kteří hrají taky v sobotu od 14.30 v Bílé Třemešné.