Tatran Hostinné - Slovan Borumov 2 : 1 ( 1 : 0 )

Vydřené ale velmi cenné vítězství..............

Slovan Broumov                   1      poločas 1 : 0

Z.Pištora             P.Šmucer               T.Valeš                  M.Brož(89´M.Filcsák)

R.Polák

M.Jakoubek

Střelci Tatranu: 30´ + 57´ M.Jakoubek

Karty : ŽK 4 : 4    ČK    1 : 1

Rozhodčí:    Doubic Patrik , Šilink Karel , Havlík Aleš                Delegát : Bez

Diváci : 203

V druhém kole poháru hejtmana jsme přivítali účastníka Krajského přeboru Slovan Broumov který v minulém ročníku obsadil 12 příčku tabulky.K vidění byl velmi rychlý a bojovný zápas se spoustou osobních soubojů. V 9´utekl po křídle Brož podržel balón a přihrávkou podsebe našel Jakoubka který otevřel skóre zápasu 1: 0. O dvě minuty později předvedl výborný zákrok Zítko když reflexivně vyrazil střelu hostí , v 31´musel ale po střetu z hostujícím útočníkem který ho zasáhl kopačkou do hlavy vystřídat a byl po jistotu poslán na vyšetření do nemocnice. V bráně ho nahradil J.Horák který se ani nestačil rozkoukat a už musel vytáhnout velmi pěkný zákrok proti brejku hostí. Hned v úvodu druhé půle 46´utekl po křídle R.Polák nacentroval před bránu na nabíhajícího Jakoubka který hlavou zvýšil na 2 : 0. V 56´po rohovém kopu dokázali hosté pěknou hlavičkou snížit na 2 : 1 , a atmosféra na hřišti začala houstnout . Naši si ještě vypracovali několik šancí na skórování ale ani závar před branou nebo střela Pištory změnu skóre nepřinesli. V 67´neunesl vzájemný souboj  hostující útočník a po boxerském zákroku se šel ochladit do sprchy , v té samé chvíli si ale zahrál na Zora mstitele Jakoubek a po druhé žluté mazal taky do sprch. Hosté ve snaze srovnat přidávali na obrátkách , našim se ale podařilo soustředěnou hrou udržet výsledek až do konce a zaslouženě si připsat cenné vítězství. Další kolo poháru by se mělo hrát  2.9. proti Červenému Kostelci. Nový ročník soutěže začínáme v sobotu 8.8. od 17.00 a to hned drby v Rudníku.