Tatran Hostinné -SK Miletín 4 : 1 ( 2 : 0 )
Aktualizováno: 27.07.2015 09:37

Úspěšný vstup do Poháru hejtmana ….…

Tatran Hostinné                   4                                                                                                                                     SK Miletín                             1            Poločas   2 : 0

Diváci : 90

V prvním kole poháru hejtmana jsme přivítali nováčka A třídy celek Miletína. Za pěkného slunečného sobotního podvečera se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté se snažili rychlými narážečkami dostat za naší obranu čemuž se nám dařilo vcelku úspěšně čelit . V jednadvacáté minutě napřáhl ke střele Jakoubek jeho ránu ale zastavila tyč , o devět minut později už se prosadil úspěšně , po přiklepnutí Slavíka prostřelil všechno co mu stálo v cestě a otevřel skóre 1:0. Náš gólman se v brance taky nenudil a musel vytáhnout několik pěkných zákroků . V závěru poločasu nám vyšel rychlý brejk který zakončil R.Polák po pěkném centru Jakoubka.2:0.  V úvodu druhé půle hosté v domnění že se jedná o ofsajd prakticky přestali hrát ale vybíhající hráč Valeš v něm nebyl obešel brankáře a zvýšil na 3:0. Tempo hry se nezměnilo a šance se střídali na obou stranách. V 72´po rohovém kopu hlavičkoval do břevna Jakoubek , k odraženému balónu se dostal R.Polák a nekompromisní střelou zvýšil na 4:0. Čisté konto našemu brankáři zkazil střídající Urban který v 89´snížil umístněnou střelou na 4:1.

Dovoluji se  Vás pozvat na příští sobotu 1.8.  kde po zápase starých gard přivítá áčko ve  druhém kole Poháru hejtmana  od 17.30 účastníka Krajského přeboru  Slovan Broumov.