přípravné utkání sž SK Miletín - Tatran Hostinné 0:3 (0:0)

Vítězství Tatranu , ale...

SK MILETÍN                 - 0TATRAN HOSTINNÉ  - 3   (0:0)Starší žáci si k dalšímu modelovému utkání vybrali soupeře z Miletína (13.9.07). Bez dvou opor záložní řady ( Przybyla a Dymák) a se čtyřmi hráči r.n. 95.V prvním poločase byla hra velmi neurovnaná, byla znát absence již zmiňované dvojice a to hlavně v rozehrávce. Proto se hrál oboustranně antifotbal. Tatran sice svého soupeře nepustil za polovinu, ale zároveň byl gólově neškodný. Všechny střely byly tak slabé, že si domácí gólman v klidu poradil. Nestačil pouze na prudké razítko do břevna od L.Zajíčka z bezprostřední blízkosti. Po změně stran se obraz hry Tatranu výrazně změnil. Domácí se dostali do úzkých hned v úvodu. Ve 38´Zajíček otevírá skóre – 0:1 a o minutu později Salač perfektní střelou z přímého kopu nedal brankáři šanci – 0:2 ! Do konce zápasu se převážně  hrálo před brankou SK do zahuštěného valu před pokutovým územím. V 57´se za pomoci domácí gólmana ještě trefil Buchar – 0:3! Tatran si mohl vyzkoušet některé varianty standardních situací a změny v sestavení hráčů. Sestava: T.Baše, J.Vacek, O.Jelínek, P.Salač, P.Pešta, L.Lejdar, L.Zajíček, O.Schwaninger, D.Peterka, D.Buchar, P.Šmucer (D.Rosa).

Autor: Boris Kováč