TJ Rudník - Tatran Hostinné 1 : 5 ( 1 : 2 )
Aktualizováno: 14.06.2015 20:22

Vítěznou sérii Rudníku  Tatran  přerušil.........

Sestava Tatranu :Zítko - Janouch(84. Calar), Horák, Slavík, Polák D. - Polák R.(78. Petružálek) Valeš, Šmucer, Rodr, Jakoubek, Maličký(57.Pištora)

Střelci Tatranu: 12. + 70. Jakoubek, 39. Rodr, 59. Polák R., 77. Valeš

Poslední kolo sezóny přineslo  klasické sousedské derby Rudník vs. Hostinné. Zápas jsme začali lépe a ujali se ve 12´vedení po hlavičce Jakoubka který si naběhl na centr Maličkého. Po několika pěkných šancích na obou stranách kdy museli vytáhnout hezké zákroky oba gólmani přišlo vyrovnání po nedůrazné rozehrávce se balónu zmocnil soupeř a bylo to 1:1. Do přestávky se naši ale dokázali prosadit ještě jednou, na rohový kop Jakoubka si naskočil Rodr a hlavou překonal gólmana 1:2. Ve druhé půli po dlouhém výkopu Zítka a chybě stoperské dvojice vybojoval balón R.Polák obešel všechno a z úhlu zakončil 1:3. V 70´poslal R.Polák do brejku Jakoubka který se nemýlil a zvýšil na 1:4. Skóre zápasu uzavřel Valeš kterému do vyložené šance namazal R.Polák 1:5. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.