Tatran Hostinné - Jičín "B" 2 : 0 ( 0 : 0 )

Zasloužená výhra............

Sestava Taranu: Zítko - Janouch, Slavík, Hruška(66. Celar), Polák D. - Polák R., Valeš, Kosina, Rodr, Maličký, Jakoubek

Střelci Tatranu : 65. Jakoubek, 79. Polák R.

Za úporného vedra odehrál Tatran poslední utkání na domácí trávě proti Jičínu. V prvním poločase velmi vyrovnaný zápas , rozhodli šance v druhé půli. Nejprve se prosadil Jakoubek kterému po krásné inviduální šanci přenechal balón Maličký 1: 0. V 78´rozhodl Polák R. který patičkou ve skrumáži před branou pojistil vedení , které naši hráči dokázali podržet. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu , tu ocenili i diváci v závěrečné děkovačce. Poslední zápas sezóny odhraje Tatran za týden v sobotu 13. 6 . v tradičním derby z Rudníkem výkop je naplánován na 17.00 . Přijďte podpořit naše hráče v boji o první místo v tabulce.(Ani vítězství nám ale nemusí stačit , záleží na výsledku zápasu Trutnov – Jičín)

PS. Omlouvám se všem příznivcům Hostinského fotbalu ale vzhledem k pracovnímu vytížení nejsem momentálně schopen psát podrobnější informace k utkání. Děkuji za pochopení , Šmucer Pavel vedoucí mužstva

Autor: Pavel Šmucer