Tatran Hostinné - SK Hošek Robousy 7 : 0 ( 3 : 0 )
Aktualizováno: 03.06.2015 20:30

Vydařená dohrávka..........

Sestava Tatranu:Horák J - Rodr, Slavík, Horák L., Polák D. - Pištora, Kracík, Kosina, Valeš, Maličký(61. Jakoubek), Polák R.

Střelci Tatranu:19. Maličký, 30 + 44 + 57 Polák R., 47. Valeš, 74. Jakoubek, 84. Kracík

Dohrávka prvního kola přinesla zápas ve kterém měl domácí celek územní převahu po celou dobu zápasu. V 18´po dlouhém výkopu Josky si Maličký navedl balón na střed brány a jeho tečovaná střela skončila v síti 1:0. Ve 30´zahrávali hosté rohový kop a z následného brejku zvíšil Polák na 2:0. Ten samí hráč ve 43´využil přihrávky Pištory , obešel všechno co mu stálo v cestě a uzavřel poločasové skóre na 3:0.Ve druhé půli našel Maličký ve váně Valeše a propasíroval balón do sítě 4:0. V 58´prošel do vápna Kosina přihrál Polákovi a ten z úhlu završil svůj hatrick 5:0. Po několika neproměněných šancích přistrčil Pišora balón Jakoubkovi a ten nekompromisní střelou k tyči zvíšil na 6:0. Skóre uzavřel Kracík který po autovém vhazování prošel až do vápna a prostřelil hostujícího gólmana 7:0. Další zápas hrajeme v sobotu 6.6. od 17.00 přivítáme Jičínské béčko , jedná se o poslední domácí zápas sezóny. Srdečně zveme všechny fandy a příznivce přijďte povzbudit a podpořit naše hráče.