Tatran Hostinné - FC Miličeves 3 : 2 ( 1 : 1 )

Velmi vydřené vítězství............

Sestava : Zítko - Hruška, Horák(62. Polák D.), Rodr, Valeš - Polák R., Kracík, Kosina, Šmucer -  Petružálek, Maličký (32. Jakoubek)

ŽK: 3 : 2

Střelci Tatranu : 26. Šmucer, 52. Jakoubek, 82. Polák R.

Diváci viděli velmi bojovné utkání od začátku až do konce. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté , na náš úvodní gól dokázali velmi rychle zareagovat a srovnat skóre. Ve druhé půli se převaha obrátila , šli jsme opět do vedení , nedokázali jsme ale z vyložených šancí výsledek potvrdit a hosté opět srovnali , v závěru zápasu jsme přidali další gól a dokázali ubránit vítězství . Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovost a nasazení po celou dobu zápasu.

Trocha podrobností: Skóre otevřel ve 26´ Šmucer přízemní střelou k tyči po pěkném sklepnutí Petružálka. Hosté odpověděli v zápětí po trestném kopu ve 30´ srovnali na 1:1. Šance pak byli na obou stranách i když optickou převahu měli na svých kopačkách hosté , nedokázali jí ale brankově zúročit. Ve druhé půli se obraz hry změnil , zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu a po hlavičce Jakoubka který si naskočil na centr Hrušky jsme opět vedli. Následně jsme měli několik příležitostí na potvrzení výsledku dokázali sme ale spálit naprosto vyložené šance, v 73´ přišel trest v podobě vyrovnávací gólu hostí kteří po skrumáži před branou propasírovali balón do sítě .V 82´rozehrál trestný kop Jakoubek na jeho centr si naběhl Roman Polák a vstřelil výtěznou branku domácího týmu. Příští týden v sobotu 30.5. jede áčko do Trutnova , hřiště v H.S.M. , výkop je naplánován na 17.00.

Autor: Pavel Šmucer