Tatran Hostinné - Sokol Libáň 4 : 1 ( 2 : 0 )
Aktualizováno: 12.05.2015 20:50

V přesilovce jsme potvrdili vítězství ….…

Tatran Hostinné                   4                                                                                                                                    Sokol Sokol Libáň                         1            Poločas   2 : 0

Diváci : 80

Začali odvety jarní části soutěže a naši hostili hráče z Libáně. Diváci viděli oboustranně bojovný fotbal , kdy s hra přelévala z jedné strany na druhou. Naši po několika nevyužitých šancích otevřeli skóre ve 34´, po centru Nosska zabojoval ve vápně Polák a úspěšně zakončil 1:0. O čtyři minuty později si postavil balón k trestnému kopu Jakoubek a nekompromisní střelou po zemi k tyči překonal brankáře hostí podruhé . Úvod druhého poločasu se nám nepovedl , po chybách v rozehrávce snížili hosté na rozdíl jedné branky. Hra nadále neztrácela na tempu a bojovalo se o každý balón. V 72´ po vzájemné strkanici (situaci jsem nepostřehl) a poradě mezi rozhodčími šel pod sprchy hostující hráč. Přesilovku naši využili dokonale , nejprve utekl Jakoubek a předložil krásnou nahrávku Šmícovi a bylo to 3:1. O chvilku poději přišla podobná situace , Šmíca vybojoval balón , utekl obraně a oplatil gólovou  nahrávku  Jakoubkovi  který uzavřel stav zápasu na 4:1. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu , kterým se (i přes nepřízeň počasí)  odvděčili věrní příznivci závěrečným potleskem.

O víkendu v sobotu 16.5. hraje doma mladší přípravka od 10.00  proti Žacléři , v neděli 17.5. mladší žáci od 10.00 , ostatní jedou ven    v sobotu 16.5. hraje    áčko    od 17.00 v Mladých Bukách ,    dorost    od 14.45 v České Skalici , starší žáci od 15.00 v Třebechovicích , dívky už v 10.00  v Dolní Kalné , v neděli 17.5. od 17.00 hraje naše béčko proti  rezervě  Mladých Buků .

Autor: Pavel Šmucer