HOŠEK Robousy - Tatran Hostinné 3 : 5 (2 : 3)

Tatran Hostinné                   5          Poločas  2 : 3

M.Jakoubek        T.Maličký

Střelci Tatranu:   18´ Polák R., 27´+ 44´ Maličký, 80´ Jakoubek,  85´ Nossek

Karty : ŽK  0  :  0       ČK 0 : 0

Rozhodčí:  Špaček Ladislav,    Kos Kristián,    Sřížka Daniel        DS:  Bez

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na předměstí Jičína do Robous. , zápas se hrál za slunečného přesto ale mírně hladného počasí. Ačkoli výsledek tomu příliš nenasvědčuje produktivita našich hráčů byla v tomto zápase  na bodě mrazu. Branku soupeře jsme od začátku odstřelovali , buď ale chyběla muška či razance nebo zakročil brankář domácích . Domácí tak trestali a po našich chybách v obraně se dostali do dvoubrankového vedení. V 18´utekl po křídle Nossek přihrál přes celé vápno Polákovi a ten snížil na 2:1. Domácí naštěstí taky ztratily  mušku a ze svých šancí nezvýšili náskok. V 27´hlavičkoval Jakoubek , jeho střelu gólman domácích sice vyrazil ale na dorážku Maličkého  už nestačil 2:2. Skoro jako přes kopírák padla  i  další branka , tentokrát střílel Nossek a dorážel opět Maličlý 2:3. Ve druhé půli naši ne a ne potvrdit vedení ( 2x jsme nastřelili tyč a jednou břevno) , a tak po rychlých brejcích domácích hrozilo vyrovnání. Až v  80´se prosadil Jakoubek který zužitkoval pěknou nahrávku Kracíka a prostřelil gólmana ranou k tyči 2:4 . V 85´vystřelil Kracík jeho střelu srazil obránce přímo před Nosska  a ten bombou zvýšil na 2:5. V závěru zápasu , v  89 minutě , jsme nezachytili  brejk domácích kteří tak upravili skóre na konečných 3:5. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu . Druhou polovinu jarní části zahájí muži v sobotu 9.5. od 17,00 zápasem proti Libáni . Už v pátek 8.5. v 17,00 zajíždí dorostenci  k dohrávce do Kosiček , v sobotu 9.5. přivítají ve 14,30 Skřivany , předzápas jim obstarají starší žáci kteří hostí od 12,30 České Meziříčí. V neděli 10.5. ve 14,00 nastoupí béčko proti Kuksu , dívky vyzvou  od 16,30 Bílou Třemešnou.  Srdečně zveme všechny fandy a příznivce „Přijďte podpořit a povzbudit naše hráče“.