Tatran Hostinné -TJ Rudník 5 : 1 ( 2 : 1 )
Aktualizováno: 26.04.2015 20:50

Zasloužené „ne však jednoduché“ vítězství…

Tatran Hostinné                   5                                                                                                                                    TJ Rudník                                 1            Poločas   2 : 1

J.Zítko

P.Janouch(60´D.Hruška)       T.Valeš             L.Horák        D.Polák

R.Polák(85´Z.Pištora)         D.Blažek           D.Kracík           P.Šmucer(67´D.Nossek)

J.Slavík                   M.Jakoubek(86´A.Rodr)

Střelci Tatranu: 28´R.Polák, 35´R.Plolák, 55´M.Jakoubek, 69´D.Nossek, 80´M.Jakoubek

Karty : ŽK 3 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:Ludvík Jakub, Koutník Michal, Gereg Tomáš      Delegát : Holbík Pavel

Diváci : 192

V sobotu jsme ve tradičním derby přivítali Rudník. Do zápasu jsme nastoupili sice odhodlaně ale mimo šance Jakoubka byla iniciativa spíše na kopačkách hostí kteří si vypracovali několik šancí , ve 13´se po dalekonosném obloučku ujali vedení. Tento moment nastartoval naše hráče na vyšší obrátky a začali jsme se více prosazovat. Ve 28´našel pěknou nahrávkou Jakoubek R.Poláka , ten se nemýlil a srovnal na 1:1. Ve 35 minutě po souboji ve středu pole poslal Valeš kolmicí dopředu R.Poláka , ten obešel všechno co mu stálo v cestě a zvýšil na 2:1 , za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhá polovina se příliš nelišila od prvního , byl k vidění bojovný a svižný fotbal. Rudník měl velkou šanci 50´ , tu ale jeho hráči  spálili. V 55´šel neohroženě do souboje Šmíca , následnou výhodu využil Jakoubek ke kterému se odrazil balón  a zvýšil na 3:1. V 69´si čerství Nossek naběhl na centr Slavíka a prostřelil brankáře   hostí 4:1.V 80 minutě poslal do vápna pěkný centr R.Polák , na ten si naskočil Jakoubek a hlavou zavěsil . Protože Rudník dokázal spálit i velkou šanci v 87´skóre už se neměnilo. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení , kterou ocenili i diváci potleskem v závěrečné děkovačce . Příští týden POZOR již v pátek 1.5.  hraje doma  dorost od 16,00  odložené utkání s Rudníkem , dívky hrají od 10,00 s Vrchlabím na hřišti v Podhůří. O víkendu hrají všichni venku v sobotu 2.5. muži jedou do Robous začátek zápasu je naplánován na 17,00 , už od 12,00 hrají dívky v Lánově , dorostenci se utkají s Rudníkem ve 14,00. V neděli 3.5. od 15,00  hraje béčko v Chotěvicích. Starší žáci mají volno.Komu se nechce nikam jezdit může se přijít podívat v sobotu 2.5. v 10,00 na zápas mladší přípravky v Lanovem v neděli 3.5. od 10,00 hrají doma mladší žáci a st. přípravka.