V sobotu Tatran vyhrál 2-1 v Podhůří brankami hráče dorostu Michala Stránského.
Aktualizováno: 30.09.2020 09:28

Komentář soupeře k utkání, které se odehrálo kvůli stavu hřiště na Tatranu v Podhůří:

Jiskra Podhůří - TJ Tatran Hostinné 1:2 (0:1)

Branky: Gottstein – Stránský 2. Rozhodčí: Votoček. Bez karet. Diváků: 50.

Fotbal Hostinné vs Podhůří se zřejmě nedal sehrát, kvůli vytrvalému dešti a stavu hřiště v Hostinném. Proto zřejmě činovníci Hostinného požádali TJ Podhůří, zda by se tento zápas mohl odehrát v Hartě. Hartečtí navázal na výkony z minulých kol, a favoritovi utkání byli vyrovnaným soupeřem. V první půli měli dokonce víc příležitostí ke vstřelení branky než soupeř. Ovšem těsně před půlkou úžasnou patičkou zajistil vedení hostů Stránský. Po poločase Hostinné přidalo, a i když Hartečtí zlobili, zvýšili své vedení na 2:0. Zdálo se rozhodnuto, ale Harta se vyhecovala k závěrečnému náporu, dokázala snížit brankou Gottsteina a mnoho nechybělo k vyrovnání. Myslím, že nemnoho diváků vidělo docela slušný fotbal, v němž domácí, ač nebyli horší, nezískali žádný bod.

Autor: Roman Polák