Konečně výhra
Aktualizováno: 22.04.2018 20:58

TJ Tatran Hostinné-SK Sparta Ůpice-4-2 poločas 2-1

branky-Valášek 2x,Jakoubek 2x

První naše domácí utkání,nám přineslo  tři  důležité bodíky.Po celé utkání jsme byli lepším týmem zejména
v prvním poločase,kde jsme ještě spousty vyložených šancí  po chybách hostující obrany nepotrestali.
Už ve 2.min. se řítil sám na hostujícího golmana Maličký,bohužel neproměnuje v 15.minutě se ale prosazuje Vojta Valášek 1:0. V 31.min. střídající M.Jakoubek vybojuje balon a ten se v z očí do očí  moc často nemýlí 2:0.
O minutu  později hned v dalším protiůtoku střela z kopačky V.Valáška míjí jen těsně vedle pravou tyč .
Pak přišla zajímavá šance, také od hostů ale výborně chytající Zítko kazí úpickou radost.
Ve 37.min. T.Maličký  centruje přesně na hlavu V.Valáška ale ten trefuje jen připravenou náruč úpického brankaře.
Bohužel ve 40. minutě se soupeři daří snížit stav utkání na 2:1. poločas se pak spiše dohrává se středu hřistě a rozhodčí ukončuje poločas.
Do druhého poločasu nastupuje SK Sparta Upice evidentně o 14 lidech a tím nechci říct že by rozhodčí, utkání nezvládli, protože podle mého názoru moc dobře věděli co dělají.Už to jak rozdává hlavní sudí domacímu celku jednu žlutou kartu za druhou a během par minut  uděluje 8 zlutých karet domacím.Ofsajdové situace,otočené fauly proti nám byli až moc okaté.Tatran se ale nevzdal a bojoval až do konce, v 60.minutě M.Jakoubek po pěkné kombinaci zakončuje těsně vedle a když,rozhodčí v 70.min.nařizuje podle něj po ruce v pokutovém území penaltu
rozezvučí to celý městský stadion v Hostinném.Nicméně soupeř penaltu proměnuje stav 2:2.Bojovné mužstvo tatranu to ale nepoložilo a hned v 72.minutě opět V.Valášek strhuje vedení na stranu domacích a když Jakoubek
jestě v zavěru utkaní v 87. minutě trestá obrovskou chybu golmana 4:2 zustávaji všechny tři důležité body doma.