Aktualizováno: 25.03.2018 19:09

FC Spartak Kobylice-TJ Tatran Hostinné 5-1 poločas 3-0

sestava Tatranu-Zítko Jan-Kracík David,Polák Roman,Valeš Tomáš,Purkert Vojtěch,Pištora Zdeněk,Šmucer Pavel,Polák Dominik,Brož Marcel,Vladeka Vojtěch,Maličký Tomáš,Kudrna Marek,Jakoubek Martin.

V zápase dvou rozdílných poločasů jsme opět neuspěli a znovu prohráli.

V dalším jarním kole soutěže jsme vyrazili do Kobylic , kde jsme odehráli dva poločasy různých tváří.
Zatím co v prvním jsme hráli zakřiknutě a soupeř nás přehrával po všech stránkách a už ve 12.min
po faulu M.Brože trestal po standartní situaci na 1:0 a v 35.min po průniku domácího hráče a střele na bránu kde Zítko vyráží a následné dorážce na kterou už nedosáhl na 2:0 nás ještě před cestou do kabin ve 44.min. po samostatném úniku na 3:0 nutí se zamyslet co změnit aby to nebyl další debakl!
Na druhý poločas se dostává na trávník M.Jakoubek,  který střídá zraněného R.Poláka a naší hře to zřejmě pomohlo protože 20.minut se hraje převážně na půli domácího celku Kobylic.
Zrodilo se pár šancí kde jsme mohli výsledek upravit, bohužel se slibné šance Tatranu nepodařilo proměnit. Ani samostatný únik tváří v tvář T.Malického s hostujícím  gólmanem.
Tak opět udeřil hostující celek kdy z ojedinělého průniku zvyšují Kobylice na 4:0
V
72.min. odchazi ze hřiště P.Šmucer a nastupuje debutant z dorostu Kudrna M. - Klokánek ml.
V
75.min.se konečně po krásném pasu prosadil Pištora 4:1 a když po druhé žluté kartě dostava D.Kracík
červenou kartu se zas dostává do hry domácí celek a v 84.min. zvyšuje na konečných 5:1.