FC Nový Hradec - Tatran Hostinné 3:1 (2:0)

Sestava: Zítko - Horák L. (77. Marek) - Šmucer, Rodr, Polák D. - Brož, Valeš, Valášek, Slavík M. - Slavík J., Polák R.

Branky: 2. Jarotek, 11. Vopálka, 80. Matějka - 63. Valeš

Bez karet

Rozhodčí: Buchta - Prokůpek, Vojtěch

Diváků: 98

O osudu zápasu se rozhodlo hned na jeho začátku, kdy jsme hrubými chybami při bránění nabídli domácím snadné dvougólové vedení. Pak se šance střídaly na obou stranách, ale naše zakončení je dlouhodobě žalostné. To názorně ukázala třeba 18.minuta, kdy obraně domácích unikla dvojice Jirka Slavík s Romanem Polákem, ale druhý jmenovaný své střelecké trápení neprolomil.

Hra nahoru - dolů pokračovala i ve druhé půli. Domácím trochu ubývaly síly, čehož jsme v 63.minutě využili ke snížení. To Valášek vysunul za obranu Valeše, ten byl u míče dříve než gólman a do prázdné brány zavěsil. Bohužel místo našeho závěrečného náporu přišel zbytečný faul před hranicí šestnáctky a domácí z přímáku zvyšují na konečných 3:1.

V posledním kole přivítáme v sobotu 17.6. na našem hřišti mužstvo SK Týniště nad Orlicí. Výkop je v 17,00 hod., sraz na Tatranu v 16,00 hod.