Sestava: Horák J. - Kracík D. - Brož., Valeš, Šmucer - Polák R., Purkert (71. Zítko), Valášek, Polák D. - Maličký, Rodr

Branky: 56. Taneček, 66. Šotka - 12. Brož

ŽK: 2:2 (49. Valeš, 57. Kracík D.)

Rozhodčí: Šedivý - Čejchan, Škoda

Diváků: 80

Torzo našeho mužstva sehrálo v Sobotce vyrovnané utkání, které nebýt sporných a nesmyslných verdiktů rozhodčích mohlo skončit jakkoliv. Domácí se při hře dopředu trápili a tak jistě takovou pomoc přivítali.

Začátek zápasu se nám povedl - už ve 12.minutě vyslal Valášek do úniku Brože, míče se sice zmocnil domácí obránce, ale jeho malou domů Brož vystihl a prostřelil gólmana - 0:1. Pak se dostali ke slovu i domácí, ale jejich střely a centry posbíral Joska v bráně. Pak mohl postupovat sám na bránu Maličký, ale zaúřadoval asistent rozhodčího a odmával nesmyslný ofsajd (přímo naproti nám na lavičce). Ve 38.minutě odmítl zvýšení našeho vedení Roman Polák, kterého skvěle našel jeho bratr Dominik, ale střela mu nesedla.

Po změně stran se stále domácí nemohli prosadit a tak jim výrazně pomohl rozhodčí. V 56.minutě centr Rulce trefil stopera Davida Kracíka do břicha a rozhodčí po chvíli váhání ukázal na penaltu k údivu všech na hřišti - prý to byla ruka. Marné byly naše protesty. Po zápase po zhlédnutí videozáznamu jsme se přesvědčili, že žádná ruka nebyla. Domácí pokutový kop proměňují a rozhodčí pak všemu nasadí korunu, když řekne Joskovi v bráně - „no tak jsem se spletl no“. Dvě minuty na to jsme mohli jít opět do vedení - po centru Maličkého netrefuje odkrytou bránu Dominik Polák. A tak opět udeřilo na druhé straně - po neubráněném rohovém kopu se domácí prosazují podruhé - 2:1. V 75.minutě ještě domácí trefují tyč a to bylo všechno. Naše personální situace už nám pak neumožnila s utkáním něco udělat. Někteří hráči dohrávali se zraněním a hlásili se o střídání, ale zatímco Sobotka využila všech pět hráčů na střídání, u nás mohl nastoupit do hry pouze náhradní gólman Zítko. Ten mohl před koncem po přihrávce Romana Poláka i vyrovnat, ale jeho střelu brankař vyrazil. Po zápase si ještě rozhodčí nechal od některých našich hráčů od plic vynadat, čemuž jen přihlížel, protože úkol splnil. Na cestu jsme pak od domácích byli „uklidněni“ jako co se divíme, prý je před týdnem v Týništi také zařízli. To před dalekou cestou domů určitě potěší…

V sobotu 3.6., na našem hřišti přivítáme mužstvo SK Třebechovice, výkop je v 17,00 hodin a tentokrát žádné předzápasy nejsou.