Sokol Nepolisy - Tatran Hostinné 3:1 (2:1)

Sestava:    Horák J. - Horák L. - Šmucer, Kracík L., Polák D. (46. Slavík M.) - Polák R., Valeš, Valášek, Brož (78. Zítko) - Rodr, Jakoubek

Branky: 26. Zámečník, 45. Pánek, 58. Lihan - 34. Valášek

ŽK: 2:4 (35. Kracík, 59. Horák L., 61. Jakoubek, 85. Polák R.)

Rozhodčí: Mucha - Hlaváč, Kudláček

Diváků: 90

S cílem zlepšit herní projev a vstřelit konečně branku ze hry jsme zajížděli na hřiště dalekých Nepolis. Gól jsme sice dali, ale třikrát jsme inkasovali po rohových kopech domácích.

Domácí začali utkání náporem – my jsme nestíhali a nabídli jim spoustu standardních situací. Když už se zdálo, že tlak přečkáme, přišla 26.minuta a po našem autovém vhazování „vyrobíme“ pro domácí rohový kop, z něhož se hlavou ujímají vedení - 1:0. Poté jsme hru vyrovnali a brzy i skóre. To běžela 34.minuta, Roman Polák vybojoval míč u postraní čáry, našel Jakoubka, který vysunul Valáška a ten obešel i gólmana - 1:1. Bohužel jsme se dlouho neradovali a domácí těsně před odchodem do kabin udeřili z rohového kopu znovu - 2:1.

Naši snahu po přestávce s výsledkem něco udělat utnul další rohový kop domácích, který skončil přímo v síti a bezmocný Joska Horáku, držený dvěma protihráči před zrakem benevolentních rozhodčích, s tím nemohl nic dělat - 3:1. Zbytek zápasu jsme pak marně dobývali domácí branku – moc nebezpeční jsme nebyli. Domácí gólman musel zasahovat jen po střelách Romana Poláka, Jakoubka a dorážejícího Slavíka. To na druhé straně jsme měli po rychlých kontrech domácích štěstí a nebýt skvělých zákroků Josky, mohlo být skóre i vyšší.

V dalším zápase v sobotu 22.4. přivítáme na našem hřišti na jaře rozjetou Roudnici, začátek v 17,00 hod. V tradičních předzápasech nejprve vyzvou starší žáci Solnici (12,30) a dorostenci se utkají s  Hronovem (14,30).